kayakçılık

Kayakçılık Oyun
Diğer ücretsiz oyunlar
Kayakçılık Oyun

Kayakçılık Oyun

Kış geldiğinde size kar ve sıcak tutmak için sıcak kalıyorum gibi, özellikle komik spor birini uygulamaya zamanıdır. Bu kayaklar, ya da snowboard yardımıyla ya, kayak olduğunu. Kayak onlar, ancak, rekabet kayak farklı türleri vardır Kış Oyunları görülebilir yaz beri Olimpiyatları'nda göremiyorum bir spordur. Eğer kayaklar veya diğer mekanizma ile bir kar yamaçtan gitti asla ama seviyorsanız, şimdi bu mini oyun oynarken bilgisayarınızın konforunda neye benzediğini görebilirsiniz.

Sen karla kaplı dağları veya kayaklar davranış ırklar tarafından sert inişlerde engelleri önlemek, test devreye karşı başka gerekir. Bütün bunlar, Sonic, Sünger Bob veya Peppa Pig gibi büyük video oyun karakterleri ile eşlik etti. kayak takımları ve kar sonbaharda tekrarlanan bir başka kuşkusuz karakterler Noel Baba / Noel Baba olduğunu. Onlarla birlikte tamamen ücretsiz ve çevrimiçi PC'nizden karda eğlenceli kayak sahip olabilir, bu yüzden cevapsız olmayın.

Ama her zaman kar üzerinde kayak değil, ama biz de buz veya su yapabilirsiniz. Bir tekne ile çekilen olduğunuz içinde su kayağı plajlarında, bir form vardır. Size birden fazla kez denediğinizde çok daha kolay hale bu şekilde ama bizim oyun dengelemek için çok zordur. bu eğlenceli oyunlar sunan kayak her türlü karşılamak için beklemek yok!diğer oyunları aramayı deneyin