King Kong

King Kong Oyun


Kong CityKing KongKong: Skull Island ABCKing Kong filmiGorillart- king kongSmashy Şehir

diğerleri King Kong Oyun

KOF wingFinding BigfootBurger KingKing of FightersDoraemon vs King KongFive Nights at Burger KingFive Nights at Burger King 2Donkey Kong Remix 2Kurtarmaya Kiba ve KumbaKiba ve KumbaSuper Smash Flash 2Eşek kong, ormanda yürürMuz KongMario planörIsland 2 KingZuma: The Lion KingDövüş: Tay Fu 2Donkey kong motosikletMario kart yeraltıHong Kong PhooeyKings Island 2Eşek kong tetrisFinn ve Buz King ile Macera Zamanı

simmilar oyunlar

Friv OyunMario bros OyunKavga OyunFreddy OyunYoutube OyunTerör OyunHulk OyunMacera OyunDinozorlar OyunDoraemon OyunTarzan OyunA10 OyunGoriller Oyun
King Kong Oyun

King Kong Oyun

kral maymun King Kong kesinlikle Kafatası Adası'nda yaşayan ve ziyaretçileri sevmeyen bir dev goril olduğunu. Bir gün, bir insan sefer inanılmaz hikayeleri duydum bu gizemli maymun arama adaya ulaştı ama her şey değişir, onların hedefi avı ve para kazanmak için şehir görüntülemek etmektir.

o büyük ve geleneksel bir tuzak onunla çalışmak olmaz çünkü Ama bu yakalamak kolay olmayacak. Bu nedenle tecrübeli maceraperest ekibi ve maymun zayıflığı olacak güzel bir bayan.

Çeşitli saldırıları ve tuzakları hiçbir etkisi denedikten sonra, onlar yem olarak kullanarak büyük bir bayan pusu karar verdi. King Kong onunla eğlenin, kalanı ise saldırı ve uyku hayatta onu yakalayacaktır. New York'a giden bir tekne vardı kimse bir hayvanat bahçesi bir hayvana olarak maruz üzerine bakıldığında sert gerçeklik hapsi ve sürüş kaçmak mümkün böyle büyük bir varlık gücü ile bu vurur yedekte onların rehin ile şehrin en yüksek binası.

Web sitemizde ya da kahramanı fantastik animasyonlar keyfini bu dev goril ile ücretsiz oynayın. Bu büyük goril öfke bırakmadan, orada onun yolunda her şeyi yok bütün bir şehir gidebilirsiniz. Ayrıca oyun maymun King Kong ve isterseniz Donkey Kong, Nintendo'nun ünlü primat bizim kategoriye göre durdurmak için çekinmeyin. King Kong gibi büyük bir goril olmanın tüm avantajlarından yararlanın ve eğlence başlıyor!

Hayvanlar Oyun

Friv Oyun

Terör Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»