Korsanlar ve HazinelerKorsan MacerasıGrogg IOYengeç yakalamak zorAssassins Creed KorsanlarıKorsanlar: Rom ve SilahMoorhuhn korsanEğlenceli korsan yarışıKomik Korsan GreviKorsan BombacısıKorsan çocukKorsanlar papatyaları severKorsanlar zombi karşı mücadeleMutant Bitkiler VurSavaş Gemileri KorsanlarBoya um: Korsan soyundanAşırı Başparmak SavaşıArazi fethi maymunlarHava saldırısıKüçük korsanımızı gördünMoana Big AdventureYoHoHo IO: Korsan Savaş RoyaleStickman: Yükseltme TamamlandıKorsan GreviSal RoyaleKorsan GökadasıKıyı silahlarKarayip AmiralKorsanların amacıSavaş kalyonAltın GauntletÜç satırÇılgın BombalarOne Piece üçüncü maceraAdventure Time: Korsanlarçılgın müzikZuma: KorsanlarKarnaval: Korsan KostümRainbow monkey rundownIğrenç moda CJ KancaZombies KorsanlarıPeppa Pig KorsanBüyük oyun, KorsanKaşif Dora'nın hazinesiScooby Doo Nehri üzerindeFools Hayalet GemiSopalı Sakal: Hazine sandığı arıyorKorsan gemisiKarayip Korsanları: SavaşlarKarayip KorsanlarıScooby Doo, Hayalet GemiKabarcıklar: KorsanlarPaw Patrol KorsanKorsanlar intikam: Yuvalar

Korsanlar Oyun

Yedi denizin en korkulan korsanı ol

En fazla yedi denizlerin korkulan bu korsanlar onlar şarap ve kadınlar üzerinde geçirebilirsiniz yağma arama denizlere yelken, kesinlikle korsan. Korsan hayatı da sadece cesur yapabilmekteyiz macera tehlikelerle dolu, ama. Korsanlık navigasyon başından beri var ve denize yürütülen eşkıyalık sadece bir uygulamadır gelmiştir. insanların organize bir grup ganimetleri almak için onları taşımak saldırı gemilere adımlar en önemli mal kalkmıştı.

Bu privateers kendi kurallarına tabidir, adil mücadele ve her zaman rakibin kandırmaya çalışın asla. onların yağma ve yağma ölüme izlemesi gereken olarak iyi bir kaptan, adamlarına empoze biliyorum gerekir. Normalde mücadele yüzünden becerileri iyi bir kaptan Buccaneers dünyasında çünkü güçlü en saygın, gereklidir.

Tüm gücünle istiyorsanız onu uzak kapmak için denemek isteyenler için onların değerli kargo savunacak silahlı askerler ile dolu gemilere saldırmaya hazır İspanyol altın,. Diğer akınları başarı olsaydı zengin olsun konvoy almak için denemek için birkaç gemi ve birçok erkek neden yağma daha iyi savundu olacak yüksek, o.

Korsanların rakam çok romanları (vb Treasure Island, Sandokan, Siyah Corsair,) film ve oyunları ve video oyunları (en ünlü ve en son Karayip destan Pirates makyaj olanlardır) sahiptir. Bunun kanıtı bu kategoride topladık mini oyunlar, ünlü korsanlar ile çeşitli görevleri yürütmek zorunda olduğu tüm temalı korsanlık büyük bir sayıdır. defineyi aramaya ya da sizin onurlu bir görevi onu almak ve korsanlar idealleri saygı ne olursa olsun, düşman saldırılarına karşı gemi savunmak. Web sitemizde üzerinde kendi korsan macera yaşamak için beklemeyin!

Bir korsan denizci ol ve hazineleri aramak için 7 denizi denize açmaya başla


Arabalar OyunFutbol OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunMario bros OyunZombiler OyunTablo OyunYemek pişirme OyunKavga Oyun2 oyuncu OyunHello neighbor OyunOyun kategorileri
Go to TOP