Korsanlar Oyun

Bir korsan denizci ol ve hazineleri aramak için 7 denizi denize açmaya başla
Korsan Macerası Korsanlar ve Hazineler Korsanlar papatyaları sever Assassins Creed Korsanları Grogg IO Korsan çocuk Korsanlar: Rom ve Silah Yengeç yakalamak zor Eğlenceli korsan yarışı Moorhuhn korsan
MaceraSavaş OyunTeknePiranalarElmasDenizaltılarıKanyonlarVikingler OyunTemel Reis
Komik Korsan Grevi Korsan Bombacısı Karayip Amiral Kıyı silahlar Korsanların amacı

Diğer Korsanlar oyunları

Mutant Bitkiler Vur Korsanlar zombi karşı mücadele Savaş Gemileri Korsanlar Assasin' s Creed Korsanları Octo Curse: İntikam Arayışı Boya um: Korsan soyundan Arazi fethi maymunlar Aşırı Başparmak Savaşı Hava saldırısı Küçük korsanımızı gördün Moana Big Adventure Stickman: Yükseltme Tamamlandı YoHoHo IO: Korsan Savaş Royale Korsan Grevi Sal Royale Korsan Gökadası Altın Gauntlet Savaş kalyon Çılgın Bombalar One Piece üçüncü macera Üç satır Adventure Time: Korsanlar Zuma: Korsanlar çılgın müzik Karnaval: Korsan Kostüm

Korsanlar

Yedi denizin en korkulan korsanı ol

En fazla yedi denizlerin korkulan bu korsanlar onlar şarap ve kadınlar üzerinde geçirebilirsiniz yağma arama denizlere yelken, kesinlikle korsan. Korsan hayatı da sadece cesur yapabilmekteyiz macera tehlikelerle dolu, ama. Korsanlık navigasyon başından beri var ve denize yürütülen eşkıyalık sadece bir uygulamadır gelmiştir. insanların organize bir grup ganimetleri almak için onları taşımak saldırı gemilere adımlar en önemli mal kalkmıştı.

Bu privateers kendi kurallarına tabidir, adil mücadele ve her zaman rakibin kandırmaya çalışın asla. onların yağma ve yağma ölüme izlemesi gereken olarak iyi bir kaptan, adamlarına empoze biliyorum gerekir. Normalde mücadele yüzünden becerileri iyi bir kaptan Buccaneers dünyasında çünkü güçlü en saygın, gereklidir.

Tüm gücünle istiyorsanız onu uzak kapmak için denemek isteyenler için onların değerli kargo savunacak silahlı askerler ile dolu gemilere saldırmaya hazır İspanyol altın,. Diğer akınları başarı olsaydı zengin olsun konvoy almak için denemek için birkaç gemi ve birçok erkek neden yağma daha iyi savundu olacak yüksek, o.

Korsanların rakam çok romanları (vb Treasure Island, Sandokan, Siyah Corsair,) film ve oyunları ve video oyunları (en ünlü ve en son Karayip destan Pirates makyaj olanlardır) sahiptir. Bunun kanıtı bu kategoride topladık mini oyunlar, ünlü korsanlar ile çeşitli görevleri yürütmek zorunda olduğu tüm temalı korsanlık büyük bir sayıdır. defineyi aramaya ya da sizin onurlu bir görevi onu almak ve korsanlar idealleri saygı ne olursa olsun, düşman saldırılarına karşı gemi savunmak. Web sitemizde üzerinde kendi korsan macera yaşamak için beklemeyin!
Go to TOP