Korsanlar

Korsanlar Oyun


Kıyı silahlarKorsanların amacıKorsan maceraAssassins Creed KorsanlarıKarayip Amiral

diğerleri Korsanlar Oyun

Paw Patrol KorsanSoyundan 2: Mal vs UmaScooby Doo, Hayalet GemiVampirinaScooby Doo nehirlerÜç satırAdventure Time: KorsanlarÇılgın BombalarKabarcıklar: KorsanlarZuma: KorsanlarKorsan gemisiGrogg IOçılgın müzikZombies KorsanlarıBüyük oyun, KorsanKarayip KorsanlarıMoana Big AdventureSavaş kalyonAltın GauntletOne Piece üçüncü maceraKorsanlar zombi karşı mücadeleGökkuşağı maymunKarnaval: Korsan KostümIğrenç moda CJ KancaDora the Explorer KorsanFools Hayalet GemiKarayip Korsanları: SavaşlarUma boya: Bir korsan DescendantPeppa Pig KorsanSopalı Sakal: Hazine sandığı arıyor

simmilar oyunlar

Bubble shooter OyunAşınma OyunKavga OyunSilâh OyunDisney OyunPAW Patrol Oyun.io OyunZombi öldürmek OyunMacera OyunÇarşı OyunAnimasyonlar OyunScooby Doo OyunBejeweled Oyun
Korsanlar Oyun

Korsanlar Oyun

en fazla yedi denizlerin korkulan bu korsanlar onlar şarap ve kadınlar üzerinde geçirebilirsiniz yağma arama denizlere yelken, kesinlikle korsan. Korsan hayatı da sadece cesur yapabilmekteyiz macera tehlikelerle dolu, ama. Korsanlık navigasyon başından beri var ve denize yürütülen eşkıyalık sadece bir uygulamadır gelmiştir. insanların organize bir grup ganimetleri almak için onları taşımak saldırı gemilere adımlar en önemli mal kalkmıştı.

Bu privateers kendi kurallarına tabidir, adil mücadele ve her zaman rakibin kandırmaya çalışın asla. onların yağma ve yağma ölüme izlemesi gereken olarak iyi bir kaptan, adamlarına empoze biliyorum gerekir. Normalde mücadele yüzünden becerileri iyi bir kaptan Buccaneers dünyasında çünkü güçlü en saygın, gereklidir.

Tüm gücünle istiyorsanız onu uzak kapmak için denemek isteyenler için onların değerli kargo savunacak silahlı askerler ile dolu gemilere saldırmaya hazır İspanyol altın,. Diğer akınları başarı olsaydı zengin olsun konvoy almak için denemek için birkaç gemi ve birçok erkek neden yağma daha iyi savundu olacak yüksek, o.

Korsanların rakam çok romanları (vb Treasure Island, Sandokan, Siyah Corsair,) film ve oyunları ve video oyunları (en ünlü ve en son Karayip destan Pirates makyaj olanlardır) sahiptir. Bunun kanıtı bu kategoride topladık mini oyunlar, ünlü korsanlar ile çeşitli görevleri yürütmek zorunda olduğu tüm temalı korsanlık büyük bir sayıdır. defineyi aramaya ya da sizin onurlu bir görevi onu almak ve korsanlar idealleri saygı ne olursa olsun, düşman saldırılarına karşı gemi savunmak. Web sitemizde üzerinde kendi korsan macera yaşamak için beklemeyin!

Macera Oyun

Friv Oyun

Nickelodeon Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»