kriket

Kriket Oyun
diğerleri Kriket Oyun
Alfabe Çorbası: kriket
Alfabe Çorbası: kriket
Doraemon beyzbol
50%
Doraemon beyzbol
Power Ranger beysbol
50%
Power Ranger beysbol


Diğer ücretsiz oyunlarFutbol hareket
75%
Futbol hareket
Ay'a roket
Ay'a roket
Basket
Basket
Cannon Pocket
Cannon Pocket
Kristal Adası
Kristal Adası
Krilin elbise
Krilin elbise

Kriket Oyun

Kriket Oyun

Kriket, kriket ya da İngilizce bir spor olduğu futbol bakan benzer bir çim saha boyutları üzerinde oynanan onbir oyuncu iki takım. şekil elips olduğunu ve nesnelerin bir yarasa ve bir top oynamak için gereklidir. İngiltere'deki menşeli bir spordur ve bu toprakları ve eski İngiliz "Hindistan" (Sri Lanka, Pakistan, Bangladeş, Nepal, vb) oluşan Hindistan ve komşu ülkelerle olarak İngilizce tarihsel geleneği olanlarda çoğunlukla oynanır hangi bir kitle sporudur.

Bu oyunun kuralları açıklamak için biraz karmaşık, ancak orada batters çalışır puanı mümkün olduğunca topu atmaya çalışın beyzbol bir tür kısaca özetleyebiliriz. Rakip takım çok yarış yapmasını engellemek ve rakip takımın toplarla ortadan kaldırmak için denemek gerekir. birinci sınıf ve Test maçı kriket uluslararası maçlar şunlardır: yarışmalarda iki tür vardır.

kriket büyük bir gelenek diğer ülkelerde olmasına rağmen bu yayılıyor ve dünyanın her köşesine bu sporun hayranları varsa. Onlar için, size kriket size başlatmak ve kurallara başlangıç ​​yapmak hangi Bu kategoriyi oluşturduk. Biz çocuklar için birçok kriket oyunları, Dünya Kupası gibi uluslararası kriket maçları ve daha birçok oyun ve sizin için ücretsiz online kriket var.
diğer oyunları aramayı deneyinYorumlar Oyunlar