kuzco

Kuzco Oyun


İmparator KuzcoRunaway arabası, imparator ve onun folliesKuzco

simmilar oyunlar

Disney OyunMacera OyunCars OyunTarzan OyunÇocuklar OyunKung Fu Panda OyunŞirinler OyunAlaaddin OyunCıvata OyunKuzco OyunBambi OyunMadagaskar Oyun
Kuzco Oyun

Kuzco Oyun

Kuzco kategori Disney evrenin imparatoru çılgın adamıştır. Bu animasyon filmi kahramanı, İmparator New Groove, Latin Amerika'daki İmparator New Groove ve İmparator New Groove İngilizce. Orijinal İngilizce sürümünde İmparator New School, İmparator New School: Bu film geri Disney Channel Kuzco için animasyon dizisi geldi. Bu çocuk masalı İmparatorun Yeni Giysileri adaptasyon ama bu hikaye gibi görünüyor az olduğunu.

Ana arsa Kuzco, Peru Andes İnka İmparatorluğu'nun gücü vardı bir bencil adam olmasıdır. Onun kötü danışmanı Yzma, onu ateşler zaman imparator zehirlemeye çalışıyor. oğlu Kronk sayesinde onlar imparator yok yapmak deneyin ama onun girişimleri ateşe çevirerek sadece bulunmaktadır. ormanda terk edildi çünkü bu hayvanın bedeninde hapsolmuş, Kuzco, eve yolunu bulmalıyız ve Yzma kötü elinden tahtını yeniden kazanmak için. Bunu yapmak için, eve gitmek için Kuzco yardımcı olmak için ailesini terk edecek Pacha adlı iyi bir köylünün yardımına sahip olacaktır. yeni ve önemli bir karakter Malina, okuldan güzel kız çerçevede görüntülenir ve Kuzco Disney Channel deli gibi aşık olduğunu söyledi.

Film satmak çok mağazacılık almak anda birçok başarıya topladı ve bir animasyon serisi haline filmi çevirdi. kahramanı olarak kim çoktur olarak bu başarı, aynı zamanda video oyunları dünyasında fark edilmiştir. web sitemizde, bazılarını bulacaksınız ve Yzma ve Kronk yenmek için Kuzco yardım etmelisin. oyunu Mad Dash çeşitli hayvanlar haline gelerek onlardan kaçmak, imparator tarafından test Olimpiyatları gerçekleştiren ya da belirsiz bir geleceğe alevleri kaydeder. Bunlar ve diğerleri kafasına Kuzco ile İmparator'un Yeni Groove bulabilirsiniz oyunlardan birkaçı. Bu eğlenceli karakteri zevk katılın!

Disney Oyun

Friv Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»