maçalar

Maçalar Oyun
diğerleri Maçalar OyunMaçalar Oyun

Maçalar Oyun

Kılıçlar savaşın tek amacı insanlık tarafından oluşturulan ilk silahlardan biri de bunları kullanmak için zaman stilleri çeşitli sonuçlanan barut gelinceye kadar ana silahlardan biri olmuştur edilir.

Aynı şekilde eski zamanlarda kılıç birçok farklı türde hemen hemen her kültürde bazı çok benzer ve bazı gerçekten farklı olduğunu aralarında kendi tür vardı vardır. Bu nedenle bugün bile kısa mesafeler her zaman daha etkili mücadele melee olacak bir ateşli silah gibi ölümcül olma bu silahlarla onların mücadele tarzı mükemmelleştirmek hayatlarını geçirmek insanlar var. Roma İmparatorluğu'na seyahat ve gerçek bir lejyoner senin çelik barbarlara karşı ve onlara oyun kılıç ve sandalet fantastik asla unutmayacağım değerli bir ders olur.

Ayrıca samuray olmak ve size meydan cesaret diğer şövalyeler karşı eşleşmelerin bir dizi oynamak, bu sanatta usta olduğunu gösterebilirsiniz. Ya da başka bir seçenek Star Wars fütüristik dünyaya seyahat ve ışın ile epik savaşlara karşı karşıya olacaktır. Eğer bu silahları ele bir uzman kılıç mücadele ve olmayı tercih edebilirsiniz birçok seçenek vardır. Sizin için getirdik bu büyük oyunlar ile kılıç becerilerini pratik başlayın!