Piramitleri tamamlaBeyin kasırgasıOoval10 seviyeGizli Çıkış2048Açlık kırmakKorku RengiYuvarlanan top yolunu yönlendirinDöndürmeRush Koordinatları2. DalgaRenklerden uzak durma10 Plus alınSüper İstifleyici 3Rocketate NextKüreyi koruİnme düşürücüHücre hasarıSadece tahta kutuAkış Ücretsiz çevrimiçiMohexHareketli köprülerMantık: Hanoi KulesiSinemada Romantik AlıntıBarbie ve Ken: Romantik tarihKızlar: Romantik etkinliklerRomantik Uğur Böceği YemeğiDenizkızı ve Eric için Romantik SaunaUğur Böceği Romantik TarihRomantik HavuzRomantik SpaTinker Bell: Romantik SaunaRomantik kaçışElsa ve Jack: Saunada romantik tarihlerRapunzel ve Ariel: Romantik Çift TarihPrensesler için romantik kıyafetler seçinRomantik çiftler için modaSohbet ile Romantik HikayelerPrenseslerin Romantik KaçamağıBarbie: Sahilde romantik teklifBarbie: Romantik PlajPrenseslerin Romantik TarzıRomantik Güzellik SalonuAnna: Romantik bir kaçamakRomantik kekleri dekore etRapunzel: Romantik TarihPou, jelatinDedektif mumyalarıHapistekiDrenaj borularını bağlayınHome Sheep Home 2Baş Yem: Mantığının bir oyunBağlantı borularıImkansızSomun ve vidalarUzayda amigo PanchoArkadaş panço 1Bu aptallar için değilPancho Ekle 3Karanlıkta aydınlatmakAhırda peynirAmigo Pancho 7Kutusunu UyanBarbie romantik öpücükAlacakaranlık şafak: RomantikYaramaz erkek arkadaş: Romantik akşam yemeğiJack Frost romantik bir yemekte Elsa elini sorarRomantik bir tatlı yemekHadi alışverişe çıkalım ve bu kızı romantik randevusu için değiştirelim.Valentine RomantikOnun romantik tarih için bahar kıyafetler Ellie GiydirGondol romantik düğünBu sevimli kıza romantik randevun için pembeyi giydir

Mantık Oyun

Bu bulmacaları çözmek için mantığı kullanın

Birçok durum mantık kullanılan insanlar çeşitli faktörlere dayalı en uygun çözümü sorunları çözmek ve almak. O yararsızdır görünse de gerçeği bizim günlük hayatın pek çok alanında kullanmak olduğunu ve kesinlikle bir zorunluluktur.

Eğer şimdi çözüm bulma gizemleri bir dizi çözmek zorunda olduğu farklı oyunlar oynayabilirsiniz bu yeteneği geliştirmek istiyorsak, hızla sorunların çoğunu çözebilir bu yeteneği sayesinde. Eğer bu gizemleri ortaya çıkarabilir Eğer gizli alanlara erişmek ve gittiğiniz gibi sorunları çözmek için yollar bulabilirsiniz.

Belki de bunu şehri veba bir gizemi çözmek zorundadır gerçek bir dedektif ayakkabı koyarak sizin akıl ölçmek mümkün olacak bu nedenle, kolayca herhangi bir sorunu çözebilir düşünün. Yanlış kararlar almak eğer zarar veya çok daha kötü bir şey alabilirsiniz çünkü Ama, dikkatli olun.

Bu mantık oyunlarının her birinin bilmecelerini çözerek zekanızı gösterin


Arabalar OyunFutbol OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunMario bros OyunZombiler OyunTablo OyunYemek pişirme OyunKavga Oyun2 oyuncu OyunHello neighbor OyunOyun kategorileri
Go to TOP