Sinemada Romantik AlıntıBarbie ve Ken: Romantik tarihKızlar: Romantik etkinliklerRomantik Uğur Böceği YemeğiRomantik SpaRomantik HavuzRomantik kaçışTinker Bell: Romantik SaunaDenizkızı ve Eric için Romantik SaunaElsa ve Jack: Saunada romantik tarihlerRomantik çiftler için modaPrenseslerin Romantik KaçamağıPrensesler için romantik kıyafetler seçinAnna: Romantik bir kaçamakRomantik kekleri dekore etSohbet ile Romantik HikayelerPrenseslerin Romantik TarzıRomantik Güzellik SalonuBarbie romantik öpücükAlacakaranlık şafak: RomantikYaramaz erkek arkadaş: Romantik akşam yemeğiJack Frost romantik bir yemekte Elsa elini sorarRomantik bir tatlı yemekValentine RomantikGondol romantik düğünHadi alışverişe çıkalım ve bu kızı romantik randevusu için değiştirelim.Onun romantik tarih için bahar kıyafetler Ellie GiydirBu sevimli kıza romantik randevun için pembeyi giydir

Mantık Oyun

Bu bulmacaları çözmek için mantığı kullanın

Birçok durum mantık kullanılan insanlar çeşitli faktörlere dayalı en uygun çözümü sorunları çözmek ve almak. O yararsızdır görünse de gerçeği bizim günlük hayatın pek çok alanında kullanmak olduğunu ve kesinlikle bir zorunluluktur.

Eğer şimdi çözüm bulma gizemleri bir dizi çözmek zorunda olduğu farklı oyunlar oynayabilirsiniz bu yeteneği geliştirmek istiyorsak, hızla sorunların çoğunu çözebilir bu yeteneği sayesinde. Eğer bu gizemleri ortaya çıkarabilir Eğer gizli alanlara erişmek ve gittiğiniz gibi sorunları çözmek için yollar bulabilirsiniz.

Belki de bunu şehri veba bir gizemi çözmek zorundadır gerçek bir dedektif ayakkabı koyarak sizin akıl ölçmek mümkün olacak bu nedenle, kolayca herhangi bir sorunu çözebilir düşünün. Yanlış kararlar almak eğer zarar veya çok daha kötü bir şey alabilirsiniz çünkü Ama, dikkatli olun.

Bu mantık oyunlarının her birinin bilmecelerini çözerek zekanızı gösterin

Go to TOP