Ping pongSahilde ping pongÇılgın pong 23D Ping Pong Dünya ŞampiyonasıPong Challenge: 2 OyuncularRio 2016 Olimpiyat Oyunları Resmi OyunÇizgi Film Ağı: Masa Tenisi TurnuvasıJuan Martin Potro: TenisDisney Prensesleri: Parti Masası Oyunları3d ping pongWarpongPingpong efsanesiMario TennisSofya ping pong oynarBen 10 ping pongMasa tenisiObama vs Laden: TenisGoku ve büyük tenis turnuvasında dondurucuLudmila vs Violetta: PingpongÇöp Adam BadmintonDragon Ball Z, ping pongDragonball Z PongOlimpiyatlar masa tenisiSuperheroes ile masa tenisiMatteo vs Soya Ay: TenisPaw Patrol TenisDonald vs mickey: Masa tenisiMaşa ve Ayı: Hafıza OyunuEn iyi yaz tatili Maşa ve AyıFutbol masası

Masa tenisi Oyun

Ping pong maçlarında rakiplerinizi yenin

Tenis oynar mısın? Tablo veya bunun için boşluk olan bir tesis için aramaktan yoruldunuz mu? Peki şimdi masanızdan ayrılmadan masa tenisi gibi, efsanevi oyun artık bilgisayarınızda oynayabilirsiniz kadar birçok kez oynayabilirsiniz. Bir düelloda rakibiniz Yüz ve çevik ve becerikli en hızlı kim olduğunu bulmak. Açıkçası iyi hava veya güneş altında iyi bir oyun zevk alamıyorum, ama istediğiniz ve daha rakiplere karşı açık havada konum olarak şimdi birçok kez oynayabilirsiniz.

Ne yeni iseniz? Sadece tenis gibi bu oyun için, rakibin kadar ağdaki başka bir alandan topa vurmak oluyor veya top veya net veya masadan isabet edemeyenler; eğer öyleyse rakibin skor bir noktaya olacaktır. Yani emin olun servis ve iyi topa vurmak ve hizmet tablodaki ilk tekne; Daha sonra oyun Top bir oyuncu tarafından iade edilmeden önce masaya sıçrama gerekir dışında tenis gibi devam eder.

Ping Pong oyunlarında masa tenisi maçlarını oynamaya başlamak için kürek tut

Go to TOP