mayın

Mayın Oyun
diğerleri Mayın Oyun


Diğer ücretsiz oyunlar
Mayın Oyun

Mayın Oyun

Altına hücum sana dokundu ise, kendi maden ve madenci olmanın macera bulmak zorundayız. iş zor, ama biz tutarlı ve varsa gerekli ekipman hayatımızın geri kalanını yaşamak ile altın veya değerli elmas iyi bir damarı bulabilirsiniz.

eski madencilerin madenciliği teknikleri öğrenin, bu uzmanlar size temelleri bilmeniz gereken her şeyi öğretecek. Kendi tesisi inşa etmeyi öğrenin, toprak kaymaları önlemek hızlı ulaşım kamyon içinde kayalar kullanmanın yollarını inşa etmek duvarları destekler.

Ardından bir macera sizi mayın dolaşmak her zaman canlı ya da daha hızlı hareket etmek için dinamit kullanmak için bir roller coaster vagonlar benzer bir sistem kurmak. Eğer altın avı girişim eğer kendi kazmak başlatmak ve yeryüzünün merkezine kazmak, ancak resif karanlığında gizlenen bir canavar uyandırmak gibi sakının.

Seçiminizi yapın ve değerli metaller ile craved insanlık bulmak için en yakın dağa kürekle. sadece bu yüzden online eğer zengin almak için zamanı. tüm altın için dışarı bakmak ve karakter için daha iyi bir hayat vermek!diğer oyunları aramayı deneyin