michael jackson

Michael jackson Oyun
diğerleri Michael jackson Oyun


Diğer ücretsiz oyunlar
Michael jackson Oyun

Michael jackson Oyun

Michael Jackson en dünya sahnesinde hem müzik, danslar ve gizlilik şarkıcılar için tanınan biriydi. şarkıcı, 2009 yılında öldü ama hala onun hayranları birçok kalplerinde yaşıyor. Onun şarkıları hep Thriller veya Billie Jean ve onların dans adımları gibi ünlü moonwalker olarak sonsuz olacak, hatırlanacak ve müzik severler tarafından takdir edilecektir. Michael Jackson yardım için para bağışladı sanatçılarından biri olarak ve en ödüllerle müzik sanatçısı olarak, pop kralı olarak hatırlanacak. Buna ek olarak, onun albümü Thriller geçmişini en çok satan rekoru kırdı.

Ben Michael Jackson ile yapmak zorunda Tüm dedi ve kısa bir süre içinde bir hata popüler ve net şakalar ve mem hedef oldu. orada birçok kahramanı olarak sahip olacak oyun, artı Wii, PS3 / PS4 veya XBOX dans olarak platformlar için oyunlar ve çoğu durumda bu büyük sanatçının bir tema ile gelen şarkı nedeni budur.

Burada flash oyunlar, bir karakterin rakam almak ve gerçekten beklenmedik şeyler yapmak olsun bu eğlenceli oyunlar hakkında konuşun. İşte vardiya Michael Jackson biz Mario Bros karşı bir ölüm mücadelesinde yüzünü göreceksiniz Ama en yaygın Jackson dans ya da bir konser vermek üzere şarkıcı elbise olmasıdır. Michael soyunma odasında almak ve seyircisi şaşırtacak için mükemmel bir görünüm için arıyor. Onuruna bu fantastik oyunlar ile Michael Jackson en iyi anları unutmayın!diğer oyunları aramayı deneyin