Mr Bean Oyun

Ünlü Mr. Bean'i karakterize ettiği farklı mizahi bölümlerde mizahçı Rowan Atkinson'ın maceralarını takip edin. Filmlerinin başarısından sonra çizgi film versiyonu geldi.
Mr. Bean: Japon Balığı Döngü Döngüsü Bay Bean: Impar Gıda Mr. Bean: Köprüyü Yap Mr. Bean: Araba Farkları Bay Bean: Hex Kodu Mr. Bean: Araba Gizli Anahtarları Mr Bean elbise Bay. Fasulye: Labirentine Noel'de Mr. Bean MR Bean okyanus kaydeder
Macera OyunAnimasyonlarPeliculasMizahNickelodeon OyunTuhaflıkŞöhretChavo 8
Bay. Fasulye, kayaklar Mr Bean Giydir

Diğer Mr Bean oyunları

Robotnik's Mean Bean Machine

Mr Bean

Bay Bean ile kahkahalar

Bu komik karakter sizi Bay Bean'in oyunlarında çok güldürür. Rowan Atkinson, ilk defa filmleri konuşmamakla karakterize olan et ve kanın bu karakterine hayat veren aktördü. Tüm izleyiciler için başarısından sonra, Bay Bean'in figürü, bugün dünyada zafer kazanmaya devam eden ve milyonlarca çocuğu yakalayan karikatürler şeklinde doğdu. Bay Bean'in oyunlarında bu daha çok gördüğümüz olacak, maceralarına hızla katılacağımız bu fantastik oyunların kahramanı olacak çizgi film karakteri.

Bay Bean'in flört, labirent, farklar, giyinme ve diğer birçok oyunla eğlenin. Ayrıca, matematik ve mantık konusunda dahiler olmak zorunda olacağımız geniş bir mobil oyun yelpazesi var. Eğlence dolu bir dünya, Mr Bean'in oyun ağının bu kategorisinin mutlak kahramanı haline gelen komik karakteriyle sizi bekliyor.
Go to TOP