Naziler

Naziler Oyun
Diğer ücretsiz oyunlar
Naziler Oyun

Naziler Oyun

Dünya Nazi Adolf Hitler önderliğindeki Alman Nasyonal Sosyalist İşçi Partisi Almanya'da iktidara geldikten, 1933 yılında başlar. Bu ideoloji şiddetli küresel kriz ile birlikte Dünya Savaşı barış şartlarını kaybeden tarafı empoze sonra önemini ulaştı, bunlar büyük bir kriz içine Almanya'yı daldı. Nazizm bir şey üzerinde devlet koymak hangi faşist boyalarla bir totaliter ideoloji ve devlet başkanı olarak aşağı görülen halkları fetih bir fikir, diktatör Hitler olduğunu. Bu dönem Yahudi nüfusuna korkunç olaylar ile karakterizedir ve hangi Dünya Savaşı yol açacak beri Almanya'da tarihinin karanlık bir dönemdi.

Naziler insanlar ile deneyler binlerce yaptım ve bunlardan biri zombi haline örnek beklemiyorduk, çok kötü çıktı. Bazı ölü sadece beynini yemek ve insan kanı ve bağırsaklar yiyerek onların açlığını gidermek için hareket, yaşam ama anlamsız geliyor, sadece vücut yaşıyorsa gibi, dikkat cansız bedenleri aramadı. Bu virüs V nefes ya da bir zombi Naziler tarafından ısırılan herkes V. enfekte tüm virüs yok etmek en iyi silah kendinizi donatmak olabilir, bu bir zombi olmak ve özgün şekli zombi dönmeyecek.

Bu ve kahramanları olarak Nazilerle diğer birçok oyunlar zaten sitemizde mevcuttur ve bu muhteşem kategorideki tüm topladık. Hitler'in acımasız ordusu üzerine atın ve Alman tarafında bu heyecan verici maceralar başlar. aşağıda sunuyoruz bu başlıklar kaçırmayın!diğer oyunları aramayı deneyin