Bulmaca: Dory bulmaDory'yi aramanın macerasını takip edinNemo Hafıza OyunuNemo: Hidden ObjectsNemo balıkNemoDisney crossy road: DoryNemo elbiseDory nerede?Dory ve dışarı gizli görme Nesneleri bakıyor


Diğer nemo oyunları

Güzel Nemo'muza iyi bakın

Nemo Oyun

Nemo aramamıza yardım et

Deniz keşfetmek eğlenmek için seviyor küçük bir yüzgeç ile küçük bir balık başka hayal asla bir yolculuğa cesaret. Bir insan tarafından yakalanan edildikten sonra bir akvaryum Sydney götürüldü, nasıl gidilir bilmek ve gelecekte sizi bekliyor değil dostluk kuracak olan yeni nemo balık buluşuyor.

Bu arada ne oldu her şeyi gördüm babasının o macera dolu yolculukta size eşlik eğlenceli Dori Tang balık karşılayan bu şekilde onu kurtarmak için yolda. Köpekbalıkları onlar gibi görünüyor ve hatta denizanası bir bankada kariyer değil ne korkunç tehlikelere karşı karşıya gelecek.

denizanası ırk bunlardan biri balık dokunursa, bu felç olacak, çünkü küçük bir balık için ölümcül olabilir ve ölmek ya da diğer büyük balıklar kurbanı olabilir. Onu kesinlikle küçük olduğunu depodan serbest asla ulaşamaz çünkü eğer Yardım Nemo babası, yol boyunca oğlu kaçmak engelleri almak için.

Disney Pixar filminden küçük balık Nemo, oyun portalımıza geldi.

Go to TOP