ninjalar

Ninjalar Oyun


Ölü Ninjalar Süper EviSniper ninjaPacman dövüşüAtomik ninjaNinja HalatWings SilahlıGizli ninjaZombies 2 vs NinjaYağ NinjaNinja rampageNinja showdoFull metal alchemistNinja KoşusuNinja yoluMaksimum Ninja 2Ninjas vs samuraiNinja köpeğiRevenge ninjaNinja İntikamıBeing Ninja

diğerleri Ninjalar Oyun

Fare ninjaları kaçarNinjalar katliamının Chuck Norris SaldırısıKızgın kuşlar: Ninjalar

simmilar oyunlar

Kavga OyunNinjago lego OyunPower Rangers OyunAngry Birds OyunEylem OyunReal Steel World Robot Boxing OyunNaruto Shippuden OyunAvatar: Son Hava Bükücü OyunTmnt ninja turtles OyunNinjalar OyunRegular show OyunSamurais Oyun
Ninjalar Oyun

Ninjalar Oyun

Gece ninjaları gezegendeki en ölümcül katil ile harmanlayarak bir gölge olması Eğitimli. Gizli dövüş sanatları Ninjutsu onlar dahil teknikleri, tekvando ve diğer dövüş sanatları düzine çocukluktan Eğitimli. Eğer shurikens ve kılıç olarak kullanılmak üzere tüm silahlarla öğretmen olmak yoksa onların eğitim tamamlanmış değil gibi sadece, dövüş sanatları tekniklerini lâzımdır.

Onlar açıp kapayıncaya tırmanma binalar gibi, muhteşem şeyler yapmak ya da bir duman bombası ortadan edebiliyoruz. Ama onlar da yürürken veya bir sesi yapmadan çalışan gibi, algılanmayan büyük mesafeler bir shuriken atmak mümkün.

Bir ninja sizi takip ederse, kaçmak için yapabileceğiniz bir şey yok. Otantik bir ninja olmak ve cinayet bütün kadim teknikleri ana gizli dojo yeteneklerinizi eğitmek. Zaman değişti ama ninjaları değişmedi, şimdi bugün düşman karşısında, bu yüzden mafya ve hatta bir zombi kıyamet zombi kapalı mücadele ile karşı karşıya ninjaları görmek için nadir değildir.

Kavga Oyun

Nickelodeon Oyun

Cartoon network Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»