ücretsiz nintendo oyunlar

395 395 ;dan fazla Nintendo oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Nintendo oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz nintendo oyunlar

Nintendo oyunları çevrimiçi

Nintendo'nun klasikleri 🔥


Nintendo, görüntülenecek yaklaşık 395 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, super mario, donkey kong, nintendo 64, nintendo, super nintendo, pokemon, kirby, konsollar, nostaljik oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
En iyi Nintendo oyunları sitemize geliyor ve diğerlerinin yanı sıra GameBoy, GameBoy Advance veya Nintendo 64 simülatörleri sayesinde en klasik oyunlar ile eğlenebilirsiniz.

Nintendo Classics artık İnternette


Nintendo, dünyanın en önemli eğlence şirketlerinden biridir ve başarısı, video oyun yazılımı ve donanımının araştırılması, geliştirilmesi ve dağıtılması söz konusu olduğunda görülmüştür. 1977'de ilk video konsolları olan Renkli TV Oyununu piyasaya sürdüler ve onunla birlikte bugün bildiğimiz harika ağ başladı.

Nintendo, video oyun endüstrisindeki en büyük şirketlerden biridir ve başarısını mümkün kılan birçok faktör vardır. İyi yapılmış bir iş ve genel olarak halkın ilgisini çeken bir dizi oyun bunun anahtarıydı. Platformun en önemli karakteri hiç kuşkusuz Nintendo'nun uzun yıllardır maskotu olan Mario Bros. Onu Donkey Kong veya SEGA ortadan kaybolduğunda Sonic'in emilmesi gibi diğer büyük başarılar izledi. Ayrıca 30 yılı aşkın süredir oyunlarını bizlere sundukları ünlü Pokémon animesinin haklarını da alınca büyük bir patlama yaşadı.

Bu platformun kuruluşundan bu yana geçen oyunların sayısı binlerce ve sitemizde hepsinden geniş bir örnek bulabileceksiniz. En klasik Nintendo oyunlarından platformda doğan en yeni oyunlara kadar. Ve hiçbir haberini kaçırmak istemiyorsanız, Nintendo Online oyunlarına ayrılmış web sitemizdeki bu yeni kategoriye çok dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Nintendo: NES'ten Switch'e


En eskisinden (1977'deki Renkli TV Oyunu) en yenisine (Nintendo Switch) Nintendo şirketinin piyasaya sürdüğü 15'ten fazla video konsolu var. Buna ek olarak, pazarını yalnızca masaüstü konsollara odaklamakla kalmayıp, aynı zamanda ünlü Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance veya daha yakın zamanda gibi birden fazla taşınabilir sürümle pazara uyum sağlayan bir şirkettir. Nintendo DS veya Nintendo 3DS. Tüm bunlar, Nintendo Switch gibi hem masaüstü hem de taşınabilir konsol olarak kullanılabilen hibrit bir konsola ulaşana kadar.

Tüm video konsollar arasında Nintendo fabrikasından 10.000'den fazla oyun sayabiliriz, bu da artık web sitemizde hatırlayabileceğiniz eğlenceli saatler anlamına gelir. Şüphesiz Super Mario, Donkey Kong, Kirby gibi büyük başarılar ve daha birçok klasik, sitemizde en çok aranan oyunlardır ve çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde geçmiş yıllardan yüzlerce oyun bulabilirsiniz.

Sitemizde yer alan ve hayatınızdan geçen tüm Nintendo konsollarını hatırlamanızı sağlayacak oyunları kaçırmayın. Web sitemizde sizler için hazırladığımız ücretsiz Nintendo oyunlarını kaçırmayın.

En İyi Ücretsiz Çevrimiçi Nintendo Oyunları


Nintendo oyunları hakkında konuştuğumuzda, doğrudan aklımıza gelen karakterler var: Mario Bros, Kirby, Donkey Kong, The Legend of Zelda'dan Link... Düşüncelerimize saldırabilecek pek çok karakter var ama gerçek şu ki çeşitlilik o kadar büyük ki, size sunduğumuz her şeyle halüsinasyon göreceksiniz.

En klasik Super Mario oyunlarından en yeni nesil Pokémonlara kadar en sadık maceralarıyla eğlenmeniz için sitemizde sizleri bekliyor. Size sadece orijinal Nintendo oyunlarını değil, aynı zamanda hayranlar tarafından oluşturulan, resmi oyunların kaynak kodlarının değiştirildiği ve İnternet'te tamamen yeni maceralar yaratmak için iyileştirmelerin uygulandığı diğer birçok hackrom'u da sunacağız.

Size söylemelerine izin vermeyin ve web sitemizde bulunan yaklaşık 350 çevrimiçi Nintendo oyununun keyfini çıkarmaya başlayın. En sevdiğiniz Nintendo maceralarını web sitemizde tamamen ücretsiz ve sınırsız olarak yeniden yaşayın.Topladığımız tüm Nintendo oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri