Nobita

Nobita Oyun
diğerleri Nobita Oyun


Diğer ücretsiz oyunlar
Nobita Oyun

Nobita Oyun

Nobita bu oldukça clueless adam ve her zaman farkında olmadan sorun biter, Japon bir kız çocuğunun okulda olmasıdır. Bir gün hayatının Doraemon, gelecekte de böyle olmaya değil dedesinin felaket yardım etmek yeğeni geleceği Talahasi tarafından gönderilen bir kozmik kedi görünür.

kozmik kedi aslında bir robot ve günlük yaşamlarında Nobita yardımcı olmak için kullanacağı yarının buluşlar bir yeri vardır çünkü Doraemon yakında bu adam ve iyi arkadaşlar, büyük bir dostluk içine girersiniz. Zavallı çocuk takdir bilmiyor ve genellikle onlar tarafından kötüye sadece bu yüzden sadece size yardım etmek için yardım Doraemon soran, her şeyi bozulmadan rağmen.

Ayrıca Suneo, Giant ve Şizuka gibi bazı arkadaşlar yer alacak. onlar sinirlenmek ya da onu rahatsız etmeye, çünkü Gigante Suneo ve sık sık baş ağrısı olacak olsa da, gerektiğinde çok iyi arkadaş olduğunu kanıtlayabilir. Yararlı bir adam yarın olabilir bu yüzden gün onların gün içinde bu genç adam clueless gibi Doraemon Yardım.

oyunlar Nobita ve kozmik kedi, Doraemon tadını çıkarın ve onların çoklu çevrimiçi maceralarını onlara yardım. Nobita Doraemon, Nobita kaçış, Nobita Nobita Shizuka'ya, vb aşk evlenmek, çizmek kurtarır Eğer animasyon serisi Doraemon bu efsanevi karakteri yürütmek için birçok görev vardır. Bizim arkadaş izin vermedi ve sadece her şeyi bir kez ve tüm iyi gidecek yapmayın. serinin kahramanları sizinle eğlenceli bir akşam bekliyor!diğer oyunları aramayı deneyin