Ödevler

Ödevler Oyun
diğerleri Ödevler Oyun


Diğer ücretsiz oyunlar
Ödevler Oyun

Ödevler Oyun

Sen dünyayı kurtarmak zorunda ve size çalıştıkları için istihbarat ajansı bu yüzden sayesinde yapabilirsiniz, uluslararası bir gerçek casus konum. Bu süper-gizli ajans kimse kimliğinizi ya da kim için çalıştığını bilmelisiniz dünyanın güvenliği için hayati önem taşıyan görevlerini atar.

başka herhangi bir gizli ajan gibi emrinde iyi bir cephanelik ile onları sayı, aralarında biz Sen görevleri yürütmek istiyorum nasıl karar 007. gibi diğer gizli ajanlar klasik silahları bulmak ve buna bağlı olarak bir ya da diğer silah seçmelisiniz, Eğer gizli arıyorsanız eğer beyaz veya susturulmuş silah seçmek gerekir. hasara yol açıyor ve düşmanları arasında korku aşılamak seyir ederken, iyi bir hassasiyet makineli tüfek veya tüfek istediğiniz şeydir.

Hiç şüphe yok ki onun beceri dışında iyi bir ajan vardır vurgulamak casus cihazlardır. Bu cihazlar, hemen hemen her şey başarmak saniye içinde şifrelenmiş parolaları deşifre, düşman ve diğer birçok olanaklar electrocuting, bir binanın ışıkları kapatabilirsiniz.

Diğer misyonları başarıyla bu stratejik operasyonu sona erdirmek için kendi askerlerinin kullanmak zorunda olan askeri bulunmaktadır. iyi silahlanmış gidin ve sürpriz ve bu savaşta önemli bir zafer elde etmek için rakip kampa derin olur. Sen 2 oyuncu modu ve solo ile hem şirketteki tüm bu görevleri tadını çıkarabilirsiniz. Önemli olan sizin başarı consigáis hedefe getirmek ve bu oyunları kazanmak olduğunu. başarıyla tüm görevleri tamamlamak yönetecek?diğer oyunları aramayı deneyin