ormanlarda

Ormanlarda Oyun
diğerleri Ormanlarda OyunOrmanlarda Oyun

Ormanlarda Oyun

Ormanlarda, gezegende o ölümcül hayvanlar ve böcekler gibi dikkatli olmak için bir yer çok tehlikelidir. Bu yerlerden biri kaçırırsanız, bu şimdiye kadar karşılaştığı ettik ne zor şey olmalı hayatta.

bulabileceğiniz en büyük düşmanı bu yürüyüş kolaylığı ve ölümcül olabilen bir tek lokma olarak yer seviyesinde kamp olamaz, zehirli böcekler vardır. Ayrıca akılda yılan tutmak bu yerlerde bulunabilir en ölümcül ve sessiz hayvanların biridir. Bazıları o zaman yemeye saniye içinde bir tek lokma ile vücudunuzun sakat, gerçekten zehirlidir.

belki de en büyük tehlike Panterler olmasına rağmen, bu kedi sinsi erişimi büyük zorluk alanlarını yaşar. Sayesinde çeviklik ve görünümüne, mükemmel bir gece avcısı sürpriz bir saldırı ile herhangi avını öldürebilir var. Kendine bağlı bu düşmanca bir ortamda hayatta kalmak için yeteneğini göstermek.

animasyon serisi ve Tarzan, Dora Explorer, Go Diego Go gibi filmler tanıdık karakterleri eşlik et! ve diğerleri. bir yerden bir yere taşımak için lianas ve platformları kullanın ve yararlı olacaktır amaçlarını gerçekleştirmek ve bu her seviyede bitirmek için izin verir. video oyunları dünyasında Diğer karakterler aynı zamanda Mario Bros ve Donkey Kong gibi bir ada maceranın içine dalmaya cesaret. Kendi orman ve çok daha fazlası süslemek, tekerlekleri üzerinde veya ayak heyecanlı yarışları üzerine orman yoluyla çalışır. Ayrıca ücretsiz olan bu eğlenceli oyunda dünyanın en ünlü ormanlarda ve orman yoluyla yolculuk. bir bütün maceracı olun ve orman her köşesini keşfetmek!