Otel Transilvanya Oyun
Cadılar bayramıŞirinler OyunDraculauraVampirlerÇocuklarCanavarlarGhostbustersOtellere Oyun

🔥Diğer Otel Transilvanya oyunlarıSoliter OtelSoliter Otel Kahvaltı ile otel konaklamaKahvaltı ile otel konaklama Köpekler için otelKöpekler için otel Otel ZombieOtel Zombie Otel inşaOtel inşa Lüks otel oluştururkenLüks otel oluştururken Deniz yoluyla otelDeniz yoluyla otel En kötü otelEn kötü otel

Otel Transilvanya

🔥Transilvanya'daki en çılgın oteli ziyaret edin

Hotel Transylvania'daki canavar partisini durdurmayın ve Dracula, kurtlar, Frankestein ve diğer korkunç yaratıkların bize getirdiği maceralarla eğlenin.

Tüm Canavarlar toplandığından ve çok tuhaf şeyler olduğu için bu otelde birçok eğlenceli macera gerçekleşir. Canavarların patronu ve Transylvania Hotel'in yöneticisi, Mavis'in babası ve Dennis'in dedesi Kont Drakula'dır. Transylvania Hotel'in ilk macerasında, Kont Dracula, onları daha iyi tanımak için insanların dünyasını keşfetmeyi hayal eden genç bir vampir olan kızı Mavis'in 118. doğum gününü kutlamak istiyor, ancak babası dileklerini yerine getirmek için mümkün olan her şeyi yapıyor . Yapamamıştı, çünkü Johnny adında genç bir insan, korkunç Hotel Transylvania'yı bulduğu ve dikkat çekmemek için kendini bir canavar olarak kamufle ettiği ormanın derinliklerine gitti. Oteldeyken Mavis'le tanıştı ve kalbini fethetti. Sevgi zafer kazanacak ve Dracula'yı büyükbabası rolünde göreceğimiz Hotel Transylvania 2'de meyveyi göreceğiz.
Go to TOP