otobüs

Otobüs Oyun
diğerleri Otobüs Oyun

Diğer ücretsiz oyunlar
+ 70
yeni
Arabalar OyunArabalar Oyun
+ 60
yeni
Yarış OyunYarış Oyun
+ 10
yeni
Taksiler OyunTaksiler Oyun
+ 10
yeni
Vinçler OyunVinçler Oyun
+ 20
yeni
Park OyunPark Oyun
+ 10
yeni
Otobüs OyunOtobüs Oyun

Otobüs Oyun

Otobüs Oyun

büyük şehirlerde ya da kasabalarda toplu taşıma bir yolu, hiç kuşkusuz otobüs her CO2 emisyonları tasarruf kendi araba kullanmak yerine kullanıldığında çünkü bu taşıma ucuz ve çevre dostudur. Ama bu taşıma zevk onların hedef yolcularını getirmek zaman milimetrik kendi rotasını biliyorum gerçek profesyoneller olmalı, sürücüler gereklidir.

, Tam hızda şehir geçmesi arabalar ve motosikletler üzerine atın senin yolcuların bir çizik olmadan varmak almak için trafik işaretleri ve trafik ışıkları saygı. Ayrıca ülke ve hatta kıtada etrafında hedeflere götürecek ticari otobüsler, sürücüyü şehri terk ve olabilir. Bu geri yollar, otoyollar, ücretli pass götürmek zorunda çünkü geceleri ya da yağmur ve bir şehir daha hızlı sürüş, gerçeği elde etmek için zorluk derecesi ekler iken.

Çocukları okula ve sağ salim gelmesi okul otobüsü sürücüleri. Ayrıca kaçamıyorum hapis otobüs alarak bakım mahkumların transfer yapabilir. Yolcu otobüsü, oyun parkı ve bu ücretsiz online oyun mevcut olan birçok diğer faaliyetleri Kolları. Orada size karşı hiçbir araç ve büyük bir otobüs sürmek için doğmuş olduğunu kanıtlıyor!diğer oyunları aramayı deneyin