Oyuncak Hikayesi: Oyuncak kurtarmaOyuncak Hikayesi HafızaOyuncak Hikayesi 10 farkToy Story altı farklılıkları bulmakToy Story: Gizli harflerBuzz Lightyear Uzay KomutanlığıOyuncak Hikayesi: Woody elbiseToy Story, oyuncaklar için kreşOyuncak Hikayesi 2, odunsu kurtarmaOyuncak Hikayesi: Woody'büyük maceraEgzoz Woody Oyuncak HikayesiBuzz Lightyear ve WoodyBuzz Işık maceraBlackboard Oyuncak HikayesiYapboz YabancılarToy Story 3 den Jessie kadar GiyinmeOyuncak Hikayesi motosikletBuzz Lightyear: Kurtarma yabancılar


Diğer Oyuncak Hikayesi oyunları

Furby: Bulmaca fandejuegosGorjuss: Hayır ağız kızDolls bahar trendi oluşturmaBarbie ve Elsa: Limonata tanıtımıGrev AptallarıBarbie makyajArkadaşınızı Çevrimiçi KickKılık değiştirerek giydirEmma Oyuncakları KaybettiRagdoll IOBarbie macera yavru: Arama hazinelerBebek bebek üreticisiUğurböceği ve BarbieAraba Oyuncak Japonya SürümüOyuncak Bebek: Ev TemizliğiMomo Korku HikayesiHarley Quinn: Aşk HikayesiOyuncak Araba Komik

Oyuncak Hikayesi Oyun

Andy'nin odasına ve Toy Story'deki oyuncaklarına dönün

Büyük Disney hikayenin biri de Toy Story zaten seri olarak üç filmi var ve zaten tüm gibi hikaye Andy adında bir çocuk odasında başlar 2018 yılında piyasaya sürülecek dördüncü taksit duyurdu var çocuk oyuncakları geniş bir koleksiyon var. Ne o bilmiyor onların oyuncakları o olmadığı zaman hayat buluyor ve kimse onları gördüğünde birden baskınlar yürütmek olmasıdır. Andy tüm oyuncaklar için büyük bir sevgi var ama onun tüm favori arasında Woody kovboy olduğunu. Andy'nin doğum günü ona yeni süper şık oyuncak, astronot Buzz ışık yılı verdi her şey değişir. Woody tahtını favori tehlikeye sokacağını ve o yeni kiracı kurtulmak için çalışacağız yüzden astronot ile değiştirilecektir. Buzz Lightyear hala basit bir oyuncak başka bir şey değildir, gerçek bir uzay ve bilinmeyen ajan olduğuna inanmaktadır. Şehirde kaybolmuş ve onun sahibi Andy dönmek için eve bir gezi almaya olduğunda her ikisi de büyük bir macera dahil olacaktır.

Böyle nedeniyle küçük bir deli Woody kırık kolu bulundu satın almak istediği yeni bir macera Andy'nin oyuncakları tehlikeye hangi Toy Story 2 birkaç yıl sonra oluşturulan bu film, başarılı oldu kaza. kaçırılan olacak Woody eski bir çocuk serisinden çok popüler bir karakter olduğunu keşfeder. Ayrıca bu dizi olacağını yeni arkadaşlar edinmek, ancak tüm iyi ve yeni bir rakip bulmak. Arkadaşları Andy'nin oyuncakları bir başarı olarak sona erecek Woody kurtarma serüvenini taahhüt ederler.

Bu oyuncakların maceraları burada sonunu ve yıllar sonra Andy neredeyse bir adam ve yakında üniversiteye başlayacak Toy Story 3 yayınlanacak. kahramanları onun sahibi büyümüş olduğunu varsayarak başlamak ve nasıl gelecekleri konusunda endişelenmenize gerek olacaktır. Yine yepyeni bir komplo gelip Andy ile dönmek için yeni bir yolculuğa sevgili karakterleri yakalamak için henüz.

Böyle bir başarı ile kahramanları olarak bu oyuncaklarım var oyunlar bir sürü oluşturduk normaldir. Yani biz zaten ne var bir şey kaçırmayın ve gelecek ne biz Woody, Buzz ve Andy diğer oyuncaklar zevk sigara durdurmak için bu bölümü oluşturduk. Woody uzay Buzz Işık ile görevleri, tam bulmaca yürütmek için, arkadaşlarının kurtarma yönetmek zorunda ve Toy Story filmleri yapboz, onların en iyi temsil eden görüntüler farkları ve çok daha fazlasını bulacaksınız. Filmlerin devamı oyunları yapılmış kaçırmayın!

Andy'nin komşusu oyuncak patlatmak istiyor, planını Woody veya Buzz Lightyear ile durdurmak istiyor

Go to TOP