Papa louie

Papa louie Oyun


Papa louie, şehirdeki maceralarınıPapa LouiePapa Louie 3: Ne zaman sundaes saldırıPişirme salchipapaPapas Wingeria: Buffalo wingsKür ZombilerHeladeria kızartmasıPapa's Sushiria

diğerleri Papa louie Oyun

Papa's ScooperiaPapa's Hot DoggeriaYeni PapaToastelliaPapa pearPapa s pizzacı

simmilar oyunlar

Bubble shooter OyunYemek pişirme OyunMacera OyunÇarşı OyunYetenek OyunKizi OyunPapa louie OyunRestoranlar OyunGarsonluk Oyun
Papa louie Oyun

Papa louie Oyun

Farklı fast-food restoranlarda Papa Louie maceraları oyna. Kendi otel zincirini oluşturmak ve iyi iş çalışması için gerekli tüm görevleri yönetmek zorunda platformers ve restoranlar oyunları vardır.

Eğer platformlar ve macera baş şef dünyalarla taşımak zorunda oyunları vardır. Papa Louie başkanı ile etkileşime girebilir. Bir aşçı tuhaf bir durum sanal bir dünyaya gitti ve tehlikeli düşmanları yüzleşmek zorunda. Sen düşmanları öldürmek ve bu tehlikeli dünyada kaçmak gerekir. Tüm düşmanları yaşamla gıda olmak ve seni yok istiyorlar.

Ayrıca Bacchae yararlanmak ve bir fast food restoranında çalışabilir. Sen sana boğayı yapmayız, gürültü geldiğinde için gerekli tüm yiyecekleri hazırlamak için zaman vermek için çok erken iş açmak gerekecek.

size taş bırakacaktır lezzetli hamburger ve dondurma Pişirme. İyi bir fikir başka bir gün geri dönmek veya iyi bir ipucu almak için de tüm müşteriler tedavi etmektir.

herkes garson sordu algıladıkları tüm gıda rahat ve hissettirin.

Yemek pişirme Oyun

Friv Oyun

Yetenek Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»