Papa louie, şehirdeki maceralarınıPapa Louie 3: Ne zaman sundaes saldırı
Heladeria kızartmasıPapas Wingeria: Buffalo wingsKür ZombilerPapa's SushiriaPişirme salchipapaPapa LouiePapa Louie Toastelia

Diğer Papa louie oyunları

Papa Louie ToasteliaToastelliaPapa's Hot DoggeriaPapa pearPapa Louie 3: Ne zaman sundaes saldırıPapa LouiePapa louie, şehirdeki maceralarınıPapa's ScooperiaYeni PapaPapa's SushiriaPapa s pizzacıPişirme salchipapa


Papa louie Oyun

Papa Louie restoranlarını yönet

Farklı fast-food restoranlarda Papa Louie maceraları oyna. Kendi otel zincirini oluşturmak ve iyi iş çalışması için gerekli tüm görevleri yönetmek zorunda platformers ve restoranlar oyunları vardır.

Eğer platformlar ve macera baş şef dünyalarla taşımak zorunda oyunları vardır. Papa Louie başkanı ile etkileşime girebilir. Bir aşçı tuhaf bir durum sanal bir dünyaya gitti ve tehlikeli düşmanları yüzleşmek zorunda. Sen düşmanları öldürmek ve bu tehlikeli dünyada kaçmak gerekir. Tüm düşmanları yaşamla gıda olmak ve seni yok istiyorlar.

Ayrıca Bacchae yararlanmak ve bir fast food restoranında çalışabilir. Sen sana boğayı yapmayız, gürültü geldiğinde için gerekli tüm yiyecekleri hazırlamak için zaman vermek için çok erken iş açmak gerekecek.

size taş bırakacaktır lezzetli hamburger ve dondurma Pişirme. İyi bir fikir başka bir gün geri dönmek veya iyi bir ipucu almak için de tüm müşteriler tedavi etmektir.

herkes garson sordu algıladıkları tüm gıda rahat ve hissettirin.simmilar oyunlar

Macera OyunGarsonluk OyunKizi Oyun