parchís

Parchís Oyun


Parcheesi 4
Parcheesi 4
Parcheesi
50%
Parcheesi
Flash Ludo
Flash Ludo
Unity 3D
Ludo King
Ludo King


diğerleri Parchís Oyun
SparkChess: Satranç
100%
Domino
88%
Domino
Dama
Dama


Diğer ücretsiz oyunlarUnity 3D
Parkour GTA V tarzı
81%
Parkour GTA V tarzı
Unity 3D
Park Öfke Gece Hırsız 3D
80%
Partide Kaçırdı
73%
Partide Kaçırdı
Unity 3D
Parkour go 3D
100%

Parchís Oyun

Parchís Oyun

oyuncuların kutularını taşımak ve rakip öldürme bitirmek ulaşmak için denemek için kendi zar atmak sanal gemide çevrimiçi parchís oynayın. aynı renk dört adet bitiş çizgisine ulaşan ilk oyuncu, kazanır.

gemide oyuna dört fiş var ve biz dikkatli değilseniz rakiplerimizden öldürebilir beri bu masa oyunu, strateji ve şans bir karışımıdır. Ne zaman oyun dikkate bizim cips biz sona erecek bir rakip saldırı sırasında bakmak zorunda aynı şekilde, sığınabileceği emniyet pozisyonlarını almalıdır.

Biz bütün tamamlamak için gelip geri rengin güvenli alana girdiyse gemide dolaşmak için ekstra hamle verilecek bir düşman rekoru ortadan kaldırarak, bu yararlı olabilir. Şans eseri bu nedenle biz düşman atmak olduğu bir pozisyona bize yol açabilir dikkatsiz, ama bu oyunda tüm hamle zar bağlıdır ve eğer Ama bu değişkenler dikkate almak zorundadır.

açıldığından beri oran altıya biridir, yüzden biz parmaklarınızın ucunda ise biz düşmanlarımızı ortadan kaldırmak oldukça muhtemeldir. Biz de geçit rakip cips engelleyen bir köprü oluşturarak aynı meydanda bizim cips ikisini nasıl konumlandırılacağı, düşmanlarımızı durdurmak için bazı olanakları vardır.

Sitemizde kayıt ya da bir şey indirmeden online ve ücretsiz parchís oynayabilir. Sen farklı sürümleri ancak tüm misyon ve nasıl aynı olacaktır oynamak için var. tek tek veya 2 kişi yol çok oyunculu modunda bir arkadaşı ile bu mini oyunların keyfini karar verirsiniz. Şimdi bu klasik oyun masaları keyfini PC'nize sıçrama yapar.
diğer oyunları aramayı deneyinYorumlar Oyunlar