Parchís Ludo KingKızma Birader Kahraman OnlineKızma Birader ClassicKlasik Kızma Birader: All-Star OyunuKızma Birader çevrimiçiKızma Birader MultiplayerParcheesiFlash Ludo


Diğer parchís oyunları

SparkChess: SatrançDamaDominoCradle of Rome

Parchís Oyun

Rakiplerinden önce eve dön

Oyuncuların kutularını taşımak ve rakip öldürme bitirmek ulaşmak için denemek için kendi zar atmak sanal gemide çevrimiçi parchís oynayın. aynı renk dört adet bitiş çizgisine ulaşan ilk oyuncu, kazanır.

gemide oyuna dört fiş var ve biz dikkatli değilseniz rakiplerimizden öldürebilir beri bu masa oyunu, strateji ve şans bir karışımıdır. Ne zaman oyun dikkate bizim cips biz sona erecek bir rakip saldırı sırasında bakmak zorunda aynı şekilde, sığınabileceği emniyet pozisyonlarını almalıdır.

Biz bütün tamamlamak için gelip geri rengin güvenli alana girdiyse gemide dolaşmak için ekstra hamle verilecek bir düşman rekoru ortadan kaldırarak, bu yararlı olabilir. Şans eseri bu nedenle biz düşman atmak olduğu bir pozisyona bize yol açabilir dikkatsiz, ama bu oyunda tüm hamle zar bağlıdır ve eğer Ama bu değişkenler dikkate almak zorundadır.

açıldığından beri oran altıya biridir, yüzden biz parmaklarınızın ucunda ise biz düşmanlarımızı ortadan kaldırmak oldukça muhtemeldir. Biz de geçit rakip cips engelleyen bir köprü oluşturarak aynı meydanda bizim cips ikisini nasıl konumlandırılacağı, düşmanlarımızı durdurmak için bazı olanakları vardır.

Sitemizde kayıt ya da bir şey indirmeden online ve ücretsiz parchís oynayabilir. Sen farklı sürümleri ancak tüm misyon ve nasıl aynı olacaktır oynamak için var. tek tek veya 2 kişi yol çok oyunculu modunda bir arkadaşı ile bu mini oyunların keyfini karar verirsiniz. Şimdi bu klasik oyun masaları keyfini PC'nize sıçrama yapar.

Birbirlerini yedikleri bir çip yarışına başlamak için parşinin zarlarını atın.

Go to TOP