Pikachu Oyun
Pokémon OyunSlugterraDigimonNintendoHappy tree friendsYo-Kai Watch OyunAnime ve Manga OyunPokemon elbiseSavaşlarBakugan

🔥Diğer pikachu oyunlarıPokémon MegaPokémon Mega Pikachu ParkourPikachu Parkour Pikachu Parkour KogamaPikachu Parkour Kogama Pokémon: Balıkçılık MagikarpPokémon: Balıkçılık Magikarp Pokemon Stadyumu (ABD)Pokemon Stadyumu (ABD) Pokémon GuessPokémon Guess Otantik Pokemon GOOtantik Pokemon GO Pokemon Stadyumu 2Pokemon Stadyumu 2 Bulmaca: Pokémon NesillerBulmaca: Pokémon Nesiller Pokémon eevee BoyaPokémon eevee Boya Pikachu in Sonic 1Pikachu in Sonic 1 Ninetales Aloa: Boya PokémonNinetales Aloa: Boya Pokémon Super Smash Bros 64 On LineSuper Smash Bros 64 On Line Pokémon AyPokémon Ay Pokemon büyük kavgaPokemon büyük kavga Efsanevi PokemonEfsanevi Pokemon Pokémon Go plusPokémon Go plus Pokemon Go HomePokemon Go Home Pokémon kurcalamak savunma merkeziPokémon kurcalamak savunma merkezi Darağacında Pokémon kaydetDarağacında Pokémon kaydet

Pikachu

🔥Kendinizi Pikachu'nun elektriğiyle koruyun

Ash'in ayrılmaz arkadaşı, tüm Pokémon'ları almak ve en iyi eğitmenlerle karşılaşacak büyük Pokémon Ligi'nde kazanmalarına yardımcı olacak bir takım oluşturmak için yardımınıza ihtiyaç duyuyor.

Pikachu çok popüler bir video oyunu maskotu ve onu daha iyi tanımanızı istiyoruz. Her zaman Pokémon serisinin kahramanı Ash Ketchum'un eşlik ettiği sarı bir varlıktır. Bu, elektrikli ışın şeklinde bir kuyruğa sahip bir tavşana benziyor, büyük sivri kulakları siyah uçlu sarı. Yüzünde iki pembe allık görebiliriz, onlar çok tuhaf iki allıktır, çünkü Pikachu yıkıcı toplar atmak için enerjiyi biriktirir. Vücudu sırtında iki kahverengi çizgili hantal sarıdır. Vücut hantal olmasına rağmen çok çeviktir ve her zaman can sıkıntısından kurtulmak için yeni bir macera arar.
Go to TOP