Aç köpekbalığı simülatörüKanlı PiranhaBalık kurtarmakKomik balıkçılıkBebek BalıkçılıkPiranaPiranha 5Frenzies: Balık robotlarMavi balinaNoel Piranha saldırılarTehlikeli penguenler: Frosty çılgınlıkLezzetli çevrimiçi maviPiranhalar kayıp adadaGrow IşıkKafa YemLos Angeles Shark AttackBen 10 suSydney köpekbalığıBalina saldırılarDenizde yaşam

Piranalar Oyun

Piranhaların keskin dişlerinden kaçın

Eğer okyanusun derinliklerinde hayatta kalmak için öğrenmek zorunda katil piranha olmaya hazırız. Ekranda meydana açlık ısırma av tatmin etmek zorunda kalacak. Onlar aksiyon oyunları, balık, hayatta kalma ve çılgınlık vardır.

Parmaklarınızın ucunda her şeyi yemeye suya dalın. Oyunun kuralları denizi yaşayan diğer türler tarafından yemiş olmadan her şeyi yemek. Oyunun yasaları büyük küçük olanları yiyin olacaktır.

Büyümek ve küçük olanlar yemek yemeklik yiyecek arayışı içinde denize etrafında hareket ettirin. Sen öldürdün almadan hayatta kalmak için cesaret!. Dev yapmak ve ekranda gelen her şeyi yemeye çok et yiyin.

Eğer yaşamış ve şimdi genetik geliştirilen becerileri ile bir katil piranha çok tuhaf ve çok eğlenceli bir oyun var. Piranha olması ve saldıran varlıklar açık denize kaçmayı ve savunmasız yırtıcı yüzlerce saldırarak maceraya başlamak için sizi yarattık araştırma merkezini kaçmak gerekir.

Hamamı yiyerek ve bedenlerini keskin dişleriyle yudumlayarak piranaları besle.


Arabalar OyunFutbol OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunMario bros OyunZombiler OyunTablo OyunYemek pişirme OyunKavga Oyun2 oyuncu OyunHello neighbor OyunOyun kategorileri
Go to TOP