Don't Tap: Piyano FayansPiano Tiles 2PiyanoKırmızı dokunmayınKaya KahramanıPiyano sarmalının atlamaCadılar Bayramı: Sihirli PiyanoMüzikal Disney Prenses PartiVioletta oynama piyano


Diğer Piyano oyunları

Tatlı piyano çal

Piyano Oyun

Piyanonuzdaki doğru tuşa basın.

Piyano çalmayı öğrenmesi ve daha kolay hale getirmesi için en zor enstrümanlardan biridir ve size bu enstrümanın ana kahramanı olacağı geniş bir oyun koleksiyonu getirdik. Eğer bir müzik aşığıysanız ve bu enstrümanla becerilerinizi öğrenmek ve pratik yapmak istiyorsanız, internetteki en iyi piyano oyunlarını bulacaksınız.

Piyano oyunları derlememiz arasında pek çok stil var ama özellikle Smartphone ve Tablet gibi mobil cihazlarda zafer kazandıran özel bir oyun var. Var olan en bağımlılık yaratan oyun olan başarılı Piyano Fayansı hakkında konuşuyoruz ve henüz denemediyseniz ücretsiz sürümlerimizle yapabilirsiniz. Bir parça müzik takip etmek zorunda kalacağınız bir oyundur ve bunun için ekranda beliren tuşlara basmanız gerekecektir. Basit görünüyor, ama gerçek şu ki, her bir tuşa doğru şekilde basmak ve şarkıyı bitirmek için parmaklarınızla çok yetenekli ve hızlı olmanız gerekecek. Başarısız olamayacaksınız veya hemen yapacaksınız, ya da baştan başlamak zorunda kalacaksınız.

Bütün bunlar ve daha fazlası piyano oyunları bölümümüzde sizi bekliyor, bu yüzden çok az insanın nasıl oynanacağını bildiği bu harika enstrümanın büyüsünü keşfedebilirsiniz. Oyunlarımızla piyano virtüözü olun ve yakında kendi başyapıtlarınızı oluşturabileceksiniz.

Başarılı Play Store oyunu Piyano Fayanslarını bulacağınız bu harika ücretsiz oyunlarla piyano çalmayı öğrenin.

Go to TOP