rugby

Rugby Oyun


Rugby LigiGelecekteki sporRugby Dünya Kupası 2016Eksen FutboluSanal oyun kurucuMadden NFL: Mesajların arasında tekmeMadden NFL 17RugbySuper BowlSuper Bowl 4thTouchdown FootBrain

diğerleri Rugby Oyun

Olimpiyatlar: RugbyTaz Futbol Çılgınlığı

simmilar oyunlar

Fifa OyunSpor OyunOlimpiyatlar OyunLooney tunes OyunKriket OyunPenaltı OyunBeysbol OyunRugby Oyun
Rugby Oyun

Rugby Oyun

Rugby İngiltere o zaman çok popüler ve neredeyse herkes Rugby ile karıştırılır oldu Amerikan futbolunun adını veren Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındı özellikle Avrupa'da, büyümüş bir spordur. Bu oyun benzersiz balonun şekli ile tanınabilir. Bir kavun sanki dört oval yüzleri oluşur.

Bu oyunda herkes sizi quiete olmadan topu kapma mümkün olduğunca çok puan almak zorunda. Sen rakipler kaçmak ve onları taşımak bırakmak dengesini kaybetmesine neden onları vurmak hedef taşımak zorunda. Bu çok şiddetli oyun daha güçlü popüler takım. Ileri atmak eğer elinizle topu hareket edemez. Eğer yan veya arkadan onu atmak, yalnızca elinizle topu taşıyabilirsiniz. İleri topu başlatmak için, bir tekme vermek zorunda. Sen pas veya puanınızı kadar gol geçebilir.

En iyi takım tüm Amerikalılar ulaşmak istediğiniz büyük ödülü kazanmak için yarışacak nerede Super Bowl rekabet Rugby Ligi oynayın. Senin rugby takımı, her oyunu kazandı tüm rugby takımı yenmek için strateji ve oyun becerilerini kullanmak ile oynayın. Ayrıca size yeteneklerinizi onaylamaz ve daha kolay hareket öğrenebilirsiniz bir dostluk maçı oynayabilir.

Spor Oyun

Futbol Oyun

Friv Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»