Samurais

Samurais Oyun


Yan Loong legendSamuray jackBill 2 öldürYasak silahlarKahramanlar savaşçılarSamuray Fighter

diğerleri Samurais Oyun

Power Rangers: Super SamuraiRobot Savaşı SamuraiSamurai kahramanNinjas vs samurai

simmilar oyunlar

Kavga OyunNinjago lego OyunSilâh OyunPower Rangers OyunReal Steel World Robot Boxing OyunNaruto Shippuden OyunNinjalar OyunSamurais Oyun
Samurais Oyun

Samurais Oyun

ölmelerini efendisinin emir hayat vasiyetini gerçekleştirmek için silinecektir bile, samuray şövalyeler hayatı ve ölümü boyunca bir beyefendi hizmet katana sanatında usta. Bu beyler zayıf haydutlar yardımcı ve antik iblisleri mücadele için bir görev var.

Farklı beyleri arasında mücadele eden bir samuray eski Japonya'da, yalnız yüz savaşçı bitirmek mümkün olduğunu söyledi sürekli vardı ve onlar da kendi orduları asker açtı ve onların müttefikleri değer aşılamak bu istisnai askerler katıldı edilir.

Böyle bir kılıç duyduğu hakimiyeti, onlar bile büyük kayalar ile bir şey kesmek mümkün idi. Onların felsefesi olarak yaşıyor ve diğer lordların şampiyonları yenerek onun düşmanlarına karşı sayısız savaşlar içinde master için mücadele ediyoruz. Eğer büyük savaşlarda yer alacak Rabbinizin ordularının komutanı olarak hangi ileri ve hareket numaranın düşman aşmak bile vazgeçmek için asker teşvik etmelidir.

Şimdi bu oyunlarda meydana gelen çeşitli görevleri ve savaşlar yürüten gerçek bir samuray gibi hissedebilirsiniz. En iyi bilinen biri Samurai Jack, aynı adı sürümü animasyon serisinin Mini oyunu olduğunu. Bu ve benzeri bir acı öğleden sonra aydınlatmak daha birçok, onlara zevk için artık beklemek yok!

Ninjalar Oyun

Lego Oyun

Savaş Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»