Testere HafızaDoraemon vs SawRubius vs SawFernanfloo oyun gördüm: BulmacalarYoutubers Saw Game: BulmacaElrubius saw game: PuzzlesTrollface Quest: Korku 1Futurama Saw GameEscape: Obama vs SawPepe Testere OyunuRigby gördümCesaret Testere OyunuSlender Man TestereLindsay Lohan Testere OyunuPigsaw Obama Son oyunBart Simpson vs Saw 2Kaçış: Obama ve Perili EvPigsaw Obama vs PhineasYoutuber saw gameHomer Saw OyunuObama ball zBart Simpson TestereNoel Baba TesterePhineas ve Ferb canavarlar Av gördümJustin Bieber vs SawEscape: Obama garip bir yerdeKaçış: PsaiYoutubers Testere Oyunu 2: Puzzle bebeğinin İntikamı!Testere IVChavo ve jambon kekPatronunu vurmak 13 Way: Senin Patron PatlatTestere vs Adventure TimeFive nights at freddys: Golden FreddyGuantanamo Obama kaçışSpongebob gemi kaçarDünya kupası kurtarırMiley Cyrus kurtarma

Saw Oyun

Korkunç Saw Face oyunu

Oyun oynama farklı ücretsiz versiyonları Oyunu Testere. Jigsaw o işkence Zorla insanları craves acıyı almak için, dışarıda insanların acılarını hoşlanan bir ürkütücü bir karakterdir. o işkence kim o olmasa da, o insanlık virajlarda olarak görüp kendilerini ağrı ihlal ve hatta en isteyenlere saldırmak mümkün sınırlamak için zorlamak için sever.

Bu rahatsız aynı anda birçok insan kaçırmaya yapabiliyor ve gerçekten oradan sağ kurtulmayı almak istiyorsanız aynı terkedilmiş kilit kurulumda, birkaç zorlukları karşılaması gerekir. Her ne kadar bir an diğerine her şey değişir, bu manyak bir dizi oyun geliştirdi beri sıraya hayatta kalmak için ya da kendine zarar olabilir veya birbirlerine saldırmak isteyen en çok neleri kurtarmak için katılımcıları.

Şimdi, iyi adam ya da kötü adam olmak bu hayatta kalanlar biri haline ve bu cehennemden canlı çıkmak için testler aşmak için dinlenme yardımcı olabilir. Veya Jigsaw derisinde Kendini ve onları sadece eğlence için her yüz olun.

Birçok ünlünün yaratılmıştır Testere oyunlarının kahramanları olacak ve biz zevk o kadar getiren. Jueos Simpson Testere, Oyun Obama gerçek ve animasyon hem Oyun Noel Baba, Lady Gaga, Justin Bieber ve daha birçok karakter, Testere. kötülük Jigsaw kaçıp testlerin her kaçmak eve canlı gelmesini isteyin bu manyak yolda olacak söyledi.

Eğer her oyunda olmak zorunda tarafına göre, ölmek rehinelerin hayatlarını kurtarmak veya deneyin Başlamak!

Kötü niyetli korkmadan önce kurbanların bir çıkış yolu bulmasına yardım et

Go to TOP