şehirler inşa 3DŞehir Metropolis oluşturunTower ManiaAçlık BulvarıBükülmüş ŞehirEmpire: İspanyol fethiLüks otel oluştururkenKendi süpermarketi oluşturmakŞehirde para almakŞehir yıkım makinesiKendi eğlence parkı inşaChicago oluşturmakGizemli ada oluşturmakSimCityşehirler inşaMedeniyet, yeni gezegenGeleceğin şehir inşaImkansız konakŞehirler oluşturun: KolonizasyonTropico BuildBütün tanrılarınEmpire 4Bir ada cenneti yaratmakAztek tanrısı


Diğer şehirler inşa oyunları

Yumi. IoDelik IOKalabalık şehirSmismi ÇevrimiçiÇöp Kamyonu KullanınCity BlockAçgözlülük şehrinde cimriRolling CityYüksek kule inşaRobot Köpek Simülatörüİnanılmaz Hulk: Şehri KurtarOtobüs simülatörüTaht Oyunları ResmiAraba Yıkama SimülatörüSmashy ŞehirTeslimat PizzalarıSims 4: BulmacaMürekkep Savaşları IO

şehirler inşa Oyun

Sıfırdan bir şehir inşa etmeye başla

Bir kentin tüm planlama oluşturma kolay bir iş değildir ve biz sizin için topladığımız bu fantastik oyun ile kontrol edebilirsiniz. Eğer mimari, tasarım cadde veya binaların şeyler için getirmek isterseniz, vb bu sizin yerdir. şehirler inşa zaten keyfini Bu harika mini oyunlar ile kolay olmamıştı.

macera başlar ve online inşa kasabalar, şehirler, deniz veya gelecekteki olası bir şehir altında ortaçağ şehirleri, tropikal adalar, şehirler inşa etmek olsun. bu yerlerin Belediye Başkanı ol ve müreffeh bir şehir oluşturmak ve turizm çekmek için kullanılabilir olması alanlarda her sipariş koymak. mantıksal bir düzen ve bir şey kaçırmamak için yer için en iyi altyapıyı yapmak izler. elektrik, su ve gaz gibi temel hizmetleri de güç kabloları ya da borular yerleştirmek gerekir ne için size bağlıdır. Eğer başarılı ve vatandaşların gelir getirici başlar başlayarak, kentteki tüm bunları inşa edebilirsiniz, bu inşa etmek ve nüfus genişletmeye devam etmek mümkün olacak.

Sadece biz şehirler inşa etmek oyunlar var ama bazen de, bir yıkım topu ile onları yok bir ev ya da çok uzun boylu kule inşa gibi süpermarketler ya da otel gibi işletmeler kurmak, ever been en iyi konumlar ile kendi lunapark inşa etmek için var görüldüğü gibi, vs. Bizim sayfada parmaklarınızın ucunda olması inşaat bir dünya.

çalışmak ve web sitemizde mevcuttur şehirler inşa etmek oyunlar ile eğlenceli vakit geçirmeye başlamak için aşağı olsun. Biz durmuyor eğlence için birçok yeni getirecek ve bu oyun ile çalışmak için hayal gücünüzü koymak devam edebilir. Tasarımlar size şehir almak ve büyük mevcut toprakları arasında bir isim yapmak zorunda kalacak formu seçin ve. Sen bu kategoride hazırladık binanın büyük bir macera kaçırmayın olamaz!

Yükselen gökdelenleri, evlerin tüm mahallelerini inşa ederek kendi sanal şehrinizi inşa edin

Go to TOP