Şirinler

Şirinler Oyun


Noel ŞirinlerŞirinler kaçışPitufina ile Yemek PişirmeŞirin madencilik

diğerleri Şirinler Oyun

Şirinler 2: Gizli sözlerŞirin Bebek CaresŞirinler gıda tuzağıŞirinler 2 BoyamaPitufina için makyajŞirinler 2: Anılar

simmilar oyunlar

Disney OyunSaklı nesneler OyunDisney mickey mouse OyunOyuncak Hikayesi OyunBakım OyunKung Fu Panda OyunTinker Bell OyunTroller OyunÇocuklar OyunTarzan OyunHarfler OyunBoyama OyunPocoyo Oyun
Şirinler Oyun

Şirinler Oyun

Şirinler minik yaratıklar insanlar ve hepsi mavi. Hepsi, derin ormanda mantar veya mantar yaşayan doğru isimleri kullanmayın ve bunların çoğu meslek veya durum (Şirin el ulağı, şair Şirin, vb) tarafından tanımlanır.

Onlar çok eğlenceli ve onlar bizim dilimizi konuşan rağmen, hemen hemen her şeyi kelimesi Şirin eklemek, yani akla gelen her şeyi pitufear yapabilirsiniz. Onlar büyücü Gargamel ve onun kedisi Azrail'in sürekli tehdit altında yaşamak için her şey komik olmasa da, kötü büyücü hepsini yakalamak ve onları denemeye istiyor.

Ama bütün marifet kullanarak her zaman şimdi onları Gargamel pençesinden kaçmasına yardımcı sende, Şirinleri kaçmayı başarırlar. Biz bowling bowling gitmek veya Şirinler boyama bir öğleden sonra harcamak, çünkü cadı kaçacak tüm rağmen.

Kendi araçları ile Şirinler eğlenceli yarışı unutmadan Tüm bu Gargamel de yasadışı yarışlara katılmak istiyor el yapımı.

Disney Oyun

Yetenek Oyun

Kızlar Oyun
En çok oynanan oyunlar

PUBGMerhaba Komşu Alfa 4Paper MinecraftMerhaba KomşuThe Sims 4Minecraft Hunger Games Ver. 2Noel ŞirinlerŞirinler kaçışNick KupasıParkour GTA V tarzıRollercoaster Phineas ve FerbVS Kötüler Disney Prensesleri