Şirinler: Yayla VurŞirinler kaçışNoel ŞirinlerPitufina ile Yemek PişirmeŞirin madencilik


Diğer Şirinler oyunları

Şirinler yiyecek yakalamakŞirin Bebek CaresŞirinler 2 BoyamaŞirinler 2: Gizli sözlerPitufina için makyajŞirinler 2: Anılar

Şirinler Oyun

Şirinler ile Gargamel'den kaç

Şirinler minik yaratıklar insanlar ve hepsi mavi. Hepsi, derin ormanda mantar veya mantar yaşayan doğru isimleri kullanmayın ve bunların çoğu meslek veya durum (Şirin el ulağı, şair Şirin, vb) tarafından tanımlanır.

Onlar çok eğlenceli ve onlar bizim dilimizi konuşan rağmen, hemen hemen her şeyi kelimesi Şirin eklemek, yani akla gelen her şeyi pitufear yapabilirsiniz. Onlar büyücü Gargamel ve onun kedisi Azrail'in sürekli tehdit altında yaşamak için her şey komik olmasa da, kötü büyücü hepsini yakalamak ve onları denemeye istiyor.

Ama bütün marifet kullanarak her zaman şimdi onları Gargamel pençesinden kaçmasına yardımcı sende, Şirinleri kaçmayı başarırlar. Biz bowling bowling gitmek veya Şirinler boyama bir öğleden sonra harcamak, çünkü cadı kaçacak tüm rağmen.

Kendi araçları ile Şirinler eğlenceli yarışı unutmadan Tüm bu Gargamel de yasadışı yarışlara katılmak istiyor el yapımı.

Web sitemizde ücretsiz Şirinlerin maceralarını yaşa. Bu küçük karakterlere yardım edebilirsin

Go to TOP