ücretsiz sonic tails oyunlar

274 274 ;dan fazla Sonic tails oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Sonic tails oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz sonic tails oyunlar

Sonic tails oyunları çevrimiçi

Tails, bu Sonic Oyunlarında merkez sahneye çıkıyor 🔥


Sonic Tails, görüntülenecek yaklaşık 274 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, ses cılgınlıgı, sonik, tails, sonik ilerleme, shadow the hedgehog, macera oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Tails, Sonic'in maceralarını devralacak ve Sonic Tails'in bu maceralarında ana karakter olmak için ikincil karakter olmayı bırakacak.

Sonic'te Tails kimdir?


Klasik SEGA oyunu Sonic, bize halkın çok sevdiği pek çok karakter bıraktı. Tam adı Miles Prower olsa da bunlardan biri Tails'in ayrılmaz arkadaşıdır. Bu, bir yerine iki kuyruğu olan turuncu/sarı bir tilkidir ve bu da ona Kuyruk takma adını verecektir.

Tails'in bir Sonic oyununda ilk kez ortaya çıkışı, destanın ikinci bölümü olan Sonic the Hedgehog 2'de oldu, ancak bunu tamamen ikincil bir karakter olarak yaptı. Bizi Tails'in en komik mekaniğiyle tanıştırdıklarında zaten Sonic the Hedgehog 3 başlığındaydı; iki kuyruğunu bir helikopterin pervaneleri gibi kullanarak uçma gücü. Mario Bros. oyunlarındaki Luigi gibi Tails de kendi solo maceralarını yönetmeye başladı.

Bunlar, SEGA Pico için bir oyun olan Tails and the Music Maker veya Game Gear için piyasaya sürülen Tails Adventure'ın örnekleridir. Sonic'in karakterleri, kahramanın kendisi kadar önemli hale geldi ve onunla birlikte Shadow ve Tails de oyuncular tarafından en sevilen karakterler haline geldi. Bu nedenle şimdi web sitemizin internetteki en iyi Sonic Tails oyunlarını derleyeceğimiz bu bölümü geliyor.

Sonic'in Tails Minigames ortağıyla tanışın


Her ne kadar Tails kendi maceralarında da rol alsa da gerçek şu ki zamanla korunan bir dinamik değil. Ancak çıkan yeni Sonic oyunlarının çoğunda hala oynanabilir bir karakter. Benzer şekilde, bunu Nintendo 3DS, Wii U versiyonlarının bir parçası olacak Super Smash Bros gibi Nintendo oyunları arasında geçiş olan diğer oyunlarda ve Switch için Super Smash Bros Ultimate başlığında da göreceğiz.

Kuyruklar bize, iki kuyruğuyla kendisine kötü davranan üzgün bir tilki olarak sunuluyor. Küçük tilkinin ona daha çok güvenmesini sağlayan ve tüm potansiyelini görmesini sağlayan Sonic'ti, bu yüzden onu ekibinin bir parçası olmaya teşvik etti. Tails'in Sonic'e büyük bir hayranlığı vardır ve bu onu tüm maceralarında kirpiye yardım etmeye sevk eden şeylerden biridir.

Artık en komik Tails mini oyunları sitemize geliyor ve hepsini toplamak için Sonic Tails adı altında bu kategoriyi oluşturduk. Klasik Tails oyunlarının ve internette hiç yayınlanmamış oyunların keyfini çıkarın. Sonic and Tails'in başarısı mini oyunlar dünyasında da gözden kaçmadı ve web sitemizde 30'dan fazla Sonic Tails oyunu mevcut.

Sonic Tails Oyunlarındaki En Komik Maceralar


En sevdiğiniz SEGA karakterlerine dair hiçbir şeyi kaçırmamanız için 30'dan fazla Tails oyununun yer aldığı bir derleme hazırladık. Bu seçimde klasik Sonic oyunlarından daha önce hiç görülmemiş diğerlerine kadar birçok oyunu bulabileceksiniz. Orijinal oyunlar, çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde bize Sonic'in klasik maceralarını Tails ile gerçekleştirebileceğiniz birçok mod (hayranlar tarafından oluşturulan resmi olmayan versiyonlar) bırakmanın yanı sıra.

Bunlara, Tails'in başrolde olduğu, ömür boyu sürecek oyunları da eklemeliyiz. Hafıza kartı oyunları, bulmacalar ve web sitemizde yayınlanmamış daha pek çok şeyle SEGA karakterine renk vermenin tadını çıkarın. Tüm eğlenceye hazır olun ve Sonic Tails oyunlarıyla maceranıza başlayın.Topladığımız tüm Sonic tails oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri