Süper CampeonesdeTop başladışampiyonSanal şampiyonlar ligi


Diğer Süper şampiyonlar oyunları

Süper Bebek için Kulak DoktoruBaby Hazel kendini süper kahraman olarak gizliyorSüper Bebek: Cilt doktorunu ziyaret etThundermans TetrisGalaxy Lego BekçileriSpider Man Homecoming puzzleİnanılmaz Hulk: Şehri KurtarGTA' da Demir AdamSpider Man Hack: Kilitleme LaboratuvarıYenilmezler: Hydra DashÖrümcek Adam ile uçunBatman v Süpermen: Adalet ŞafakAquaman: Atlantis' e yarışÖrümcek Adam VS GergedanSüper Kahramanlar: Gizli YüzlerRagdoll Spidermanİntihar Kadrosu çift bulurUğur Böceği ve Kedi Noir Maker

Süper şampiyonlar Oyun

Dünya futbolunun yıldızları

şampiyon olmanın basit bir şey ama, sen bulmak oyunun her alanında zafer için savaşmak zorunda zafer elde etmek. size kupa kazanmak için olsun biliyorum prestijli futbol takımında oynamak Eğer biraz zor, ama hiçbir şey imkansız.

Eğer size büyük bir gün öğrenilen her şeyi öğrensin takıma yeni iseniz Ama, özellikle ekibi ile oynamak ve bunun bir parçası olmak için öğrenmek gerekir. Nerede olursa olsun oynamak pozisyon ya da ne kadar iyi sen de, bir takım oyununda, bir oyuncu her zaman önemli bir fark yapamazsınız çünkü. takım hakkında iyi bir şey değil tüm yükü aynı kişi üzerinde düşmek gerekir ve her iki başarıları ve yenilgileri bütün takımın şeyler olmasıdır.

Rakiplerinizi incelemek ve tüm taktikleri ve zayıf öğrenmeleri gereklidir. Tüm bu yapmak ve hala oyun kazanmak mümkün değilse bu sadece oyun düşünmeye kaç saat uyku oynamak ve çevresinde hayat kurmak zorunda için, sadece, almak ve deneyim bir şey var. hiç şüphesiz, aşağıdaki adımları izleyin Eğer bir yıldız olacak ve takımın tartışmasız şampiyonu olacak.

Bizim oyun ile size oyuncularla tartıştık tüm bu başarmak gerekir ve böylece zafer ulaşabilirsiniz. Oliver Atom ve Benji Fiyatı oynadığı topun süper şampiyonları ve efsanevi Şampiyonlar serisi kahramanları, ile oynayın. Bu serinin en iyi oyunlar yaşayın ve turnuvanın zafer haline gelmiştir. Bir kategori farklı bir şekilde ve sonsuza dek futbol ama bu sefer zevk. süper şampiyon olan alan yürümek beklemeyin!

Takahashi Yoichi'nin hit Süper Şampiyonlar serisinden Oliver ve Benji ile futbol oyna

Go to TOP