tanklar

Tanklar Oyun


Savaş
Savaş
Fustrada ada
100%
Tank Dünya
Tank Dünya
Tanklar vs tanklar
100%
Tankomania
Tankomania
Tank savaş
Tank savaş
Tank Mania
Tank Mania
Savaş tankları
100%
Park tankı
Park tankı
Tanklar
50%
Tanklar
Ballistica
Ballistica
Tanka
Tanka


diğerleri Tanklar Oyun
Doraemon tankı
71%
Worms: Tanklar
33%
Call of Duty 4: Tanklar
100%
Battle royale
Battle royaleTanklar Oyun

Tanklar Oyun

o darbelere dayanacak geldiğinde daha gezegen için hazırlanan, silah sesleri ve patlamalar araçlar kesinlikle tanklar bulunmaktadır. onların zincir sistemi onlara daha iyi bir tutuş ve acımasız kuvvet hareketine izin gibi bu araçlar, ortamlar çok adapte edebiliyoruz.

herhangi bir akım savaşta bir tank yalnızca bir bütün saldırı zafer ya da yenilgiyi kabul edilebilir. Onlar son silah artı tek bir atış ile bir binayı yok edebilecek bir büyük kalibreli topu ile donatılmıştır Ama sadece onlar herhangi bir arazi için hazırlanmıştır.

Bu araçların farklı türleri, her biri belli bir kullanıma uyarlanmış ama hepsi ölümcül vardır. daha sonra sorunsuz bir nehir veya göl çapraz karadan gidebilir Bazı amfibi olmak hazırlanır. Başkaları düşman uçakları ya da helikopterleri vurmaya uçaksavar silahları varken.

Şimdi bir şey, tamamen ücretsiz indirmeden online en iyi savaş tankları yönetebilirsiniz. Bu deneyimi tek tek veya 2 oyuncu modu ile bir aile üyesi veya arkadaş eşliğinde tadını çıkarabilirsiniz. çelik bu behemoths tahsisi bir parçası olun ve gezegenin en tehlikeli çatışma bölgelerinde batırma olmaya hazırlamak.


Yorumlar Oyunlar