tanklar

Tanklar Oyun
diğerleri Tanklar Oyun

Diğer ücretsiz oyunlar
+ 50
yeni
Friv OyunFriv Oyun
+ 100
yeni
Mario bros OyunMario bros Oyun
+ 40
yeni
Savaş OyunSavaş Oyun
+ 10
yeni
Silâh OyunSilâh Oyun
+ 70
yeni
.io Oyun.io Oyun
+ 30
yeni
2 oyuncu Oyun2 oyuncu Oyun

Tanklar Oyun

Tanklar Oyun

o darbelere dayanacak geldiğinde daha gezegen için hazırlanan, silah sesleri ve patlamalar araçlar kesinlikle tanklar bulunmaktadır. onların zincir sistemi onlara daha iyi bir tutuş ve acımasız kuvvet hareketine izin gibi bu araçlar, ortamlar çok adapte edebiliyoruz.

herhangi bir akım savaşta bir tank yalnızca bir bütün saldırı zafer ya da yenilgiyi kabul edilebilir. Onlar son silah artı tek bir atış ile bir binayı yok edebilecek bir büyük kalibreli topu ile donatılmıştır Ama sadece onlar herhangi bir arazi için hazırlanmıştır.

Bu araçların farklı türleri, her biri belli bir kullanıma uyarlanmış ama hepsi ölümcül vardır. daha sonra sorunsuz bir nehir veya göl çapraz karadan gidebilir Bazı amfibi olmak hazırlanır. Başkaları düşman uçakları ya da helikopterleri vurmaya uçaksavar silahları varken.

Şimdi bir şey, tamamen ücretsiz indirmeden online en iyi savaş tankları yönetebilirsiniz. Bu deneyimi tek tek veya 2 oyuncu modu ile bir aile üyesi veya arkadaş eşliğinde tadını çıkarabilirsiniz. çelik bu behemoths tahsisi bir parçası olun ve gezegenin en tehlikeli çatışma bölgelerinde batırma olmaya hazırlamak.diğer oyunları aramayı deneyin