Teen Titans Go! Oyun

Cartoon Network'ün Genç Titanlar ekibi ile Jump City dünyasını kurtarın ve bu şehrin nüfusunu tehlikeye atmak isteyen kötü adamları ele geçirin.
Teen Titans Go: Eğitim Kulesi Teen Titans Go!: Kule Kilitleme Teen Titans Go: Alfabe Çorbası Teen titanlar git git jousts Genç Titanlar Git: Titanları Kurtar Teen Titans Go: Kogama Teen Titans Go!: Raven'ın Gökkuşağı Düşleri Teen titanlar git robin vs bakın daha Genç Titanlar Aksiyon Arcade Titan Go 2 Robin
Uğur Böceği Maceraları Marvel Power Rangers Avengers Dinesy kanalı Cartoon network Süper kahramanlar Oyun Boing Henry Danger Super hero squad Thundermans Looney tunes
Teen Titans Go! cyborg Teen Titans Çete Savaşı Teen Titans Go! gizli harfler

Diğer Teen Titans Go! oyunları

Titans savunma: Attack on Titan Yeni bir dünya yaratmak Hulk kariyerine titans

Teen Titans Go!

Teen Titans Go bölgesindeki diğer kahramanlar

Titans Gençlik ve Teen Titans maceralarını katılmak, yeni bir kahraman maceraya başlamak için GO. Bu gençler gibi Evil İttifakı gibi kötü kötü adamlar karşı süper güçlerini kullanarak kötü kötü adamlar çare istiyorum.

Teen Titans onlar Jump City kentinde olur kötü her şeyi görmek nereye T-şekilli merkezinde sığınırım.

Robin bu adam özgü silahlar ve süper güçler kullanarak şehir ile hareket ettirin. Sen tırnağa silahlı suçlularla bir çatışmada kendinizi yer bulmak ve gündüz toplumun incordia bu pisliği yok etmek kahraman olmak zorunda. Ona bağlı verin ve iyi unutmayın ileride uyanlar vardır.

Robin kötülük bandı durdurmak ve zamanında gelmesi için yeni bisiklet Teen Titans tam hızda çalışan ve yol boyunca karşılaşacağınız tüm engelleri atladı binmek için gereklidir.

Oyun ve eğlence iskambil mücadele planı size hamle ve saldırıları seçmek zorunda stratejisinin bir savaşta Teen Titans var.
Go to TOP