Tekel Oyun

Tekel ÇevrimiçiTekel İmparatorluğuTekelTekel oyunu

Diğer tekel oyunları

Klasik tekelTekel oyunuTekelTekel ÇevrimiçiTekel İmparatorluğu


Tekel Oyun

Sokakları satın alın ve rakiplerinizi mahvedin

Tekel, ABD'nin yıl 1935 koştu genelinde pazarlanacak başladı, 1900'lü yılların başında oynamaya başladı, çok klasik bir tahta oyunudur.

Bazı ülkelerde bu Tekel, Tekel, Estanciero, Bancopoly veya ebedi borç olarak bilinir. Menşe ülkeye bağlı olarak farklı sokak isimleri olacaktır. Genellikle her ülkenin en ünlü başkentlerinden isimleri ile sokaklara yerleştirilen.

Sen, bütün sokakları satın varlıklarını satmak, para cezası ödemek veya hapiste sona erebilir.

Adından da anlaşılacağı gibi conto Mopnopoly oyunu Monopoly yapmak zorunda. Siz zar atmak ve sayı arttı olarak kutuları taşımak zorunda. Eğer bir sahibi olmadan bir kare arazi zaman banka ihale ve en yüksek teklifi veren satın alacak aksine satın alma seçeneği vardır. Bir özellik gizlice varsa, ücret ödemiş olmanız veya ayrıca sahibine iyi bir anlaşma sunabilir.

Evler inşa etmek, daire veya otel bütün cadde sahibi olmak zorunda.

Para tükendi Oyuncular çıkarıldı ve tekel son oyuncu ya da para kazanır bırakılacaktır olacak.Tablo Oyun

Tahta oyunları ile tüm eğlence

Arkadaş grubu Tic Tac ToeYılanlar ve Merdivenler oyunuUNO kart oyunuSudokuTic tac toeÜst üste 4Mahjong ParasıKaz oyunu çevrimiçiSavaş gemisiAncient MahjongBatık korsan gemileriKaz oyunu

Bulmaca Oyun

Bu bulmacanın parçaları arasında kaybolun

Grand Theft Auto V, beş: PuzzleSan andreas oto hırsızlığı: Bulmaca fandejuegosGrand Theft Auto San Andreas fırınlama: PuzzleEvim güzel evim: BulmacaSkylanders Imaginators Darkspyro yapbozCadılar Bayramı simpsoms: Fandejuegos bulmacaSünger Topu: BulmacaSan Andreas 2: Bulmaca fandejuegosFallout 4: PuzzleSaiyan prensleri: Bulmacalar fandejuegos2012 olimpiyat oyunlarında fandejuegos de meksika bulmacaKomik prensesler: Fandejuegos bulmaca

simmilar oyunlar

Strateji OyunSatranç OyunParchís OyunDomino OyunKlasik Oyun