Rollercoaster Creator ExpressKaygan Su KaydırağıUphill Rush 7: WaterparkThrill Rush 4Roller Coaster 2019Tatlı eğlence parkını temizleYeni Aquapark.ioKogama ŞehriAşırı Dennis: KaykayBebek Jessie çocuk bakıcısını takılıyorMürekkep Savaşları IOSu Parkı SlaytlarıJessie, evcil hayvanıyla eğleniyorBebek Zambakımıza iyi bakınDeğerli taşlar ile mini golfBebek Hazel kışın eğlenirHalloween eğlence parkıBir hikaye yazarı olarak Baby HazelBaby Hazel Baby Jake ile oynuyorKızlarımızı giydirin ve kaykay tasarlayınŞeker ülkesinden kız giydirOlivia güzel bir kediyle ilgileniyorKüçük hayvanımıza iyi bakAlışveriş caddesiRomantik kaçışPrenses etkinlik takvimiİhmal edilen evcil hayvanBaby Hazel: Dünya GünüPrensesler: Maksi ElbiselerPrenses Elsa için evlilik teklifiAşıklarımızı gördünAnna ve Elsa yazın tadını çıkardıPrensesler bebeklerini temizler ve giydirirPrensesler için ayçiçeği modasıPrenseslerimiz için modern lensler tasarlayınMini prensesler imajını değiştirdiPrensesler bu haftasonunu birlikte geçirmeyeceklerBaby Hazel: Yağmurlu günlerin tadını çıkarınBebek Hazel: Su parkını ziyaret etPrensesler: Parkta yürürlerBebek Hazel: Okul PikniğiKölelerinin prenses kıyafetlerElsa ve Anna tekerlekli patenBaby Hazel: Dinazor parkında iyi eğlencelerLuna Park oluşturGezegen CoasterWaterpark 2 oluşturmakAile parkı inşaEğlence Parkı Tycoon oluşturSlayt Hell on MinecraftKatty ve pandaAğacı savunKöpeğini bulmakClara'nın fantastik ve uyumlu dünyasıZombi çalıştırmakParkta MücadeleHayalet Tren yolculuğuKendi eğlence parkı inşaPırıltılı midilli sevgiyle düzenleyinJasmín'e muhteşem dünyasında eşlik etYabancı temas yapboz bulmaca

Tema parkları Oyun

Gelin ve eğlence parkında harika bir gün geçirin.

Eğlence parkları ve fuarlar birçok konumlar vardır orada, bir çeşitlilik vardır ve her biri kendi amacı vardır. Bu hedefler eğlenceli, korkutmak aralığı veya vertigo bir mesafe ile test eden sinirleri koyabilirsiniz.

biz yalnız korkmuş ya da eşlik etmeye Eğer bize bizi korkutmak için denemek için korkunç canavarlar bekliyor hangi terör evine, gidebilirsiniz. Ya da tren cadı, bir lanetle veya cadının süpürge ile kafasından kafasına bir yumru olmadan dışarı almak için şanslı olacağı bir cazibe girmeye cesaret edebilir.

güçlü duygular arayanlar onların emrinde tırmanmaya yerlerden bir çeşitlilik var, korkutucu kesinlikle silindir bardak vardır. Bu devasa konstrüksiyonlar biz tırmanmaya iner ya da inme cambazlıklar yapmak gibi tam hızda rayların bir dizi bize yol. Biz bile 50 veya 100 metre yükselecek konumlar almak ve biz haber vermeden vakumu yayınlayacak. Ziyaret yaz saati ve güneş çok sıkı eğer kullanışlı geliyor aynı anda adrenalin serbest çok ıslak sona erecek su konumlar da vardır.

Ama herkes bu duygular arıyor ve sadece eğlenmek istiyorum, yani onlar tampon araba veya atlıkarınca binmek yüzden, konumlar da birçok yerde yerel fuarlarda bulunabilir. bu oyunlarda sadece farklı konumlar zevk alamıyorum ama aynı zamanda kendi parkı yönetmeye başlamak ve müşteri ziyaretleri ile para kazanabilirsiniz. konumlar başlatmak ve eğlence parkları imparatorluk inşa başlamak için en iyi mekanik işe.

Büyük bir eğlence parkı, turistik ve tombalalarla dolu bir yer inşa edin

Go to TOP