Tembel Kasaba

Tembel Kasaba Oyun
diğerleri Tembel Kasaba Oyun


Diğer ücretsiz oyunlar
Tembel Kasaba Oyun

Tembel Kasaba Oyun

akrobasi şampiyonu atlet ve Magnús Scheving tarafından oluşturulan televizyon dizisinin insanlar ve LazyTown yaşayanları, keşfedin. Nerede Stephanie, sadece bir sedanter yaşam geride bırakarak, LazyTown taşındı ve Ziggy, Trixie, Cimri ve Piksel dışarı çıkmak ve sokakta eğlenmek için ona yeni arkadaşlar teşvik bir kız. Ama Guardian 10 Sportacus yardım alacak olan sinir amcası Belediye Başkanı Milford Meanswell yardımcı olacaktır.

Sportacus ana iş iyi beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı beslenme tatlılar ya da spor tatlılar (meyve ve sebze) sahip spor ve oynamaya eğlenmek ve onlara tavsiyelerde çocuklar ve yaşlılar hem de teşvik edecektir. Sportacus aynı zamanda onları kendilerine meydana gelen sorunlar her türlü çözmeye yardımcı olsa da, bunların çoğu zaman Robbie Zorluklar, LazyTown altında yaşayan yerleşik bir tembel tarafından meydana gelir. Ve onların kostümleri yardımıyla denemek çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli berbat ve Sportacus böylece LazyTown terk almaya çalışın.

Şüphesiz TV'de bu muhteşem dizi memnun kaldım ve daha fazla isteyen kalmıştı. Bu nedenle, biz Sportacus Stephanie yararlanmaya devam etmek, bu oyun ve serinin parçası olan tüm karakterler sunuyoruz. Bir korsan gemisinde macera yaşamak ya da bir masa oyunu Lazy Town bir bulmaca ile daha rahat ve eğlenceli bir şeyler yapmak. Fandejuegos burada Lazy Town, iyi vakit yaşamaya devam!diğer oyunları aramayı deneyin