Tinker Bell

Tinker Bell Oyun


Tinkerbell kadar Giyinmeçan hazine avıTinkerbell BoyamaNoel'de Tinkerbell elbiseöpücük çan

diğerleri Tinker Bell Oyun

Tinker Bell tozlaşmaTinkerbell gizli nesneleri ararDrake bell elbise

simmilar oyunlar

Kızlar OyunAşınma OyunDisney prensesler OyunDisney OyunRapunzel OyunSaklı nesneler OyunDisney mickey mouse OyunDescendants OyunTinker Bell OyunPrenses boya OyunKarbeyaz OyunŞirinler OyunMoana Oyun
Tinker Bell Oyun

Tinker Bell Oyun

Bu belki de en çok tanınan ve Disney perileri büyülü dünyasında sevilen biridir. Tinkerbell Neverland bir çocuk büyür yeri ve tüm eğlenceli ve sürekli maceralar, kayıp çocukların yaşadığı ve Peter Pan Tinker Bell'in iyi arkadaşı tarafından yönetilen ve sürekli desteklemek ve tersi yaşıyor. Birlikte periler başka bir grup korkunç korsanlar ve Kaptan Hook tarafından yönetilen alçaklar bir grup karşı karşıya değil, aynı zamanda Neverland yaşamak, vahşi Kızılderililer ve denizkızı ve timsah gibi diğer fantastik yaratıklar.

Peri insanlar ve çocuklar onları inanan durdurmak efsaneleri, böylece hayatta kalmak için inanç ve diğer çocuklarla ve insanların inanç bağlı olsa da, onun sihirli bitti.

Yani Bell Girişim ve uçuş biri eşlik eden ve onların peri arkadaşlar veya Peter Pan Neverland ile adasında boyunca seyahatler ve yatmadan önce başka çocukların macera yaşama niyetiyle kaybetti.

Disney Oyun

Disney prensesler Oyun

Kızlar Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»