Campanilla Büyülü DolapSaunada TinkerbellTinkerbell BoyamaKüçük zili yıkayınCampanilla'nın bebeğine iyi bakTinker Bell: Cilt BakımıBell için Dudak BüyütmeTinker Bell'i yeniden yaşayınTinkerbell kadar GiyinmeTinkerbell ve hazinelerNoel'de Tinkerbell elbiseöpücük çan


Diğer Tinker Bell oyunları

Tinker Bell HamileTinker Bell: Romantik SaunaTinkerbell gizli nesneleri ararTinker Bell tozlaşmaDrake bell elbise

Tinker Bell Oyun

En ünlü Disney perisi

Bu belki de en çok tanınan ve Disney perileri büyülü dünyasında sevilen biridir. Tinkerbell Neverland bir çocuk büyür yeri ve tüm eğlenceli ve sürekli maceralar, kayıp çocukların yaşadığı ve Peter Pan Tinker Bell'in iyi arkadaşı tarafından yönetilen ve sürekli desteklemek ve tersi yaşıyor. Birlikte periler başka bir grup korkunç korsanlar ve Kaptan Hook tarafından yönetilen alçaklar bir grup karşı karşıya değil, aynı zamanda Neverland yaşamak, vahşi Kızılderililer ve denizkızı ve timsah gibi diğer fantastik yaratıklar.

Peri insanlar ve çocuklar onları inanan durdurmak efsaneleri, böylece hayatta kalmak için inanç ve diğer çocuklarla ve insanların inanç bağlı olsa da, onun sihirli bitti.

Yani Bell Girişim ve uçuş biri eşlik eden ve onların peri arkadaşlar veya Peter Pan Neverland ile adasında boyunca seyahatler ve yatmadan önce başka çocukların macera yaşama niyetiyle kaybetti.

Bu minik yaratıklar hakkında en iyi bilinen Tinker Bell ile uçabileceğiniz periler dünyasına hoş geldiniz.


Kızlar OyunAşınma OyunYemek pişirme OyunHamile OyunSoy Luna OyunMiraculous ladybug OyunDisney prensesler OyunKisses OyunAşk OyunRapunzel OyunFrozen OyunAşk testi OyunBebek OyunOyun kategorileri
Go to TOP