Tmnt ninja turtles Oyun

Shredder'la savaşmak için Nickelodeon Ninja Turtles'ın kanalizasyonlarına dalın
TMNT: Yapı SavaşıKaplumbağalar Ninjalar TMNT: Monster VS MutantesNinja Kaplumbağalar Yol İsyanının YükselişiTMNT: Bebop ve Rocksteady' e HazırTMNT çift hasarTMNT Ninja BMXBulmaca delilik ninja mutantNinja Kaplumbağaları vs Power RangersNinja kaplumbağaları motosiklet yarışındaKanalizasyonda Ninja Turtles
Power Rangers OyunSlugterra OyunAvatar: Son Hava Bükücü OyunCartoon network OyunNickelodeon OyunKaplumbağalar OyunHenry Danger OyunTom ve Jerry OyunThundermans OyunSünger bob OyunPhineas ve Ferb Oyun
Ninja kaplumbağalar GunjinNinja Turtles: Rafael motosiklet


Diğer tmnt ninja turtles oyunları

Nickelodeon: En Zor OyunPower Ranger vs Ninja TurtlesNick KupasıNinja 3D ÇalışıyorMao Mao: Canavarın JeliNinja KılıcıNinjalara karşı zombilerNinja Balkabağı: Kış Sürümü

Tmnt ninja turtles Oyun

Master Sliver'ın size rehberlik etmesine izin verin

New York karanlık kanalizasyon mutajen Ninja Turtles başladı. Biyolojik olayın ve bazı basit laboratuar kaplumbağaları tarafından mutasyona uğramış ve ünlü Ninja Turtles TMNT oldu.

Bu kaplumbağalar büyüdü ve gençler oldu. Onlar dövüş sanatları ailesi ve onun yeni aile şimdi teslim kayıp bir mutant fare Usta Splinter ile eğitilmiştir. O gerçek bir kahraman olmak ve anti mutant hainlere şehri korumak için tüm çaba kaplumbağaları ile eğitim.

TMNT ailesi dört ninja kaplumbağalar, bir mutant sıçan ve bir bilim Nisan O'Neil kızı adında bir insan kız oluşur.

Leonardo Ninja Turtles biridir onların bandana ya da mavi eşarp renginden tanınabilir, tüm sorumluluğu ve bu nedenle büyük olduğuna inanılmaktadır, iki kılıç katanas kullanır. O lider ve Yüzbaşı Ryan, hep gördüğü bir TV dizisinin kahramanı olmak istiyor. O Miwa, Master kızı aşık olduğunu.

Donatello onun tarafından sopa özel bir bo ile donatılmıştır. Bu, en zeki, her zaman kardeşlerini tavsiye ve herkes ile geçinmeye çalışan iyi bir tavsiye, silah ve eserler yaratır. Onların sürüleri mor ve o bunun farkında olmamakla birlikte, Nisan aşık tamamen.

Rafael tüm çılgın, her zaman öfkeli gibi görünüyor ama o lider olmak istiyor çünkü. Onların bandanalar kırmızı ve sai bıçakları, çok keskin küçük tridents ile donatılmıştır.

Michalangelo, friendliest kardeşleri üzerinde hileler oynamayı seviyor, o video oyunları ve yemek pizza sever. Bunların bandanas turuncu bir kusarigama nunchakus, chacos ancak acımasız bir tür ile donatılmıştır.

Usta Splinter Usta Splinter veya Ninja Turtles ustası, aynı zamanda bir mutajen yaşadı ve dev bir sıçan bir insan boyutunu dönüştürdü. Tehditler veya Destroyer Shredder zalim karşı savunmak için bunları sağlamak için Ninjutsu sanatları öğretin.


Arabalar OyunFutbol OyunKavga OyunGta: san andreas OyunFifa OyunIşkence OyunSavaş OyunLego OyunCall of duty OyunOyun kategorileri
Go to TOP