ücretsiz Toki Oyunlar


Ücretsiz Toki Tori Oyun
Toki Tori
Toki Tori kötü Larry Koopa şu anda tüm civciv ...
Ücretsiz Toki Tori Fly Oyun
Toki Tori Fly
Toki Tori kendi civciv onu şirket için ...
Ücretsiz Toki Arcade Oyun
27%
Toki Arcade
Biz size Toki adlı bu maymun deri içine ...
Ücretsiz Maymun muz yiyor Oyun
Maymun muz yiyor
Eğer muz arama ağaçlar gibi kar üzerinden ...
Ücretsiz Maymunlar atlama Oyun
Maymunlar atlama
yaramaz maymun aç ve bir sonraki seviyeye ...


+ Toki Oyunlar
Ücretsiz Mutlu tavuk Oyun
37%
Mutlu tavuk
Bu tavuk onların civciv beslemek ...
Ücretsiz Toki Oyun
23%
Toki
Burada bu büyük klasik, toki¡¡¡ ...

Hisse
Toki

Toki Oyunlar

Bedava Toki oynamak için nasıl, hiçbir indirme

Toki kategorisi başlangıçta eğlence makineleri için oluşturulan en klasik oyunlarından biri ev için yarattı. büyük klasik platform oyunları / Atari biri onun karizması büyük şöhret sayesinde elde Toki adlı bu ben maymun, başrol oyuncusu. Toki tarih kötü bir büyücü olarak sayar ve maymun onun macera boyunca kurtarmak isteyen kız arkadaşı Miho yakalamak yapar. Bu maymun bir ana özelliği, onun yolunda düşman sonunda sevgili götürecek bir yol kurtulmak için yardımcı olacaktır ağzına, ateş tükürmek kendi esrarengiz bir yeteneği var gibi.

Böyle böyle NES veya Sega Mega Drive gibi daha yaygın ev video oyun konsolları olmaya başladı bu oyunun başarılı oldu, aynı zamanda bu platformlar için oyun versiyonu aldı. Eğer bu oyunu bilmiyorum ama retro oyunlar hakkında tutkulu iseniz, web sitemizden PC'nizde tam bir oyun denemek için gelmek zorunda. Toki insan görünümünü yeniden yardımcı olur ve onun kız kaydeder.

Bu alanda, biz büyük ün elde etti ve Toki Tori olduğunu vardır daha yeni, başka bir oyun için bir boşluk bıraktılar. Eğer onların dünyayı kurtarmak için bu tavukları yardım etmek sahip olduğu bir oyun da video oyunları macera dünyası ile bağlantılı bir platform / bulmaca. Her düzeyde size emrinde öğeleri kullanarak onları kurtarmak için yumurta almak gerekir. Ayrıca orijinal anımsatan bazı flash oyunlar ile sitemizde Toki Tori dünyasını bilemez.
Diğer oyunları aramayı deneyin
Yorumlar Oyunlar