Toki

Toki Oyun
diğerleri Toki Oyun
Toki
88%
Toki
Mutlu tavuk
Mutlu tavuk


Diğer ücretsiz oyunlarYandere simulator RPG
46%
Yandere simulator RPG
Unity 3D
Savaş Simülatörü
75%
Yandere Simülatörü görsel roman
71%
Grand theft auto
41%
Grand theft auto
Grand Theft Auto V: parodi
37%
Animasyon vs animatör
43%

+ 10
yeni
ücretsiz Eski OyunEski OyunEski Oyun
+ 10
yeni
ücretsiz Klasik OyunKlasik OyunKlasik Oyun
+ 70
yeni
ücretsiz Platformlar OyunPlatformlar OyunPlatformlar Oyun
+ 10
yeni
ücretsiz Toki OyunToki OyunToki Oyun
+ 10
yeni
ücretsiz King Kong OyunKing Kong OyunKing Kong Oyun
+ 30
yeni
ücretsiz Çarşı OyunÇarşı OyunÇarşı Oyun

Toki Oyun

Toki Oyun

Toki kategorisi başlangıçta eğlence makineleri için oluşturulan en klasik oyunlarından biri ev için yarattı. büyük klasik platform oyunları / Atari biri onun karizması büyük şöhret sayesinde elde Toki adlı bu ben maymun, başrol oyuncusu. Toki tarih kötü bir büyücü olarak sayar ve maymun onun macera boyunca kurtarmak isteyen kız arkadaşı Miho yakalamak yapar. Bu maymun bir ana özelliği, onun yolunda düşman sonunda sevgili götürecek bir yol kurtulmak için yardımcı olacaktır ağzına, ateş tükürmek kendi esrarengiz bir yeteneği var gibi.

Böyle böyle NES veya Sega Mega Drive gibi daha yaygın ev video oyun konsolları olmaya başladı bu oyunun başarılı oldu, aynı zamanda bu platformlar için oyun versiyonu aldı. Eğer bu oyunu bilmiyorum ama retro oyunlar hakkında tutkulu iseniz, web sitemizden PC'nizde tam bir oyun denemek için gelmek zorunda. Toki insan görünümünü yeniden yardımcı olur ve onun kız kaydeder.

Bu alanda, biz büyük ün elde etti ve Toki Tori olduğunu vardır daha yeni, başka bir oyun için bir boşluk bıraktılar. Eğer onların dünyayı kurtarmak için bu tavukları yardım etmek sahip olduğu bir oyun da video oyunları macera dünyası ile bağlantılı bir platform / bulmaca. Her düzeyde size emrinde öğeleri kullanarak onları kurtarmak için yumurta almak gerekir. Ayrıca orijinal anımsatan bazı flash oyunlar ile sitemizde Toki Tori dünyasını bilemez.
diğer oyunları aramayı deneyinYorumlar Oyunlar