Traktörler Oyun
OTOBüSSüRüCüYARışTAKSILERTRENLERKAMYONLARVINçLERPARK ARABALARıçIFTLIKLERI

🔥ücretsiz traktörler oyunları


Zombiler traktörZombiler traktör

🔥Diğer traktörler oyunlarıFarmers.ioFarmers.io Temiz yolTemiz yol Bebek Hazel Sam Amca'nın çiftliğinde eğlenir.Bebek Hazel Sam Amca'nın çiftliğinde eğlenir. Traktör Gel Arabalar: Polis PeşindeTraktör Gel Arabalar: Polis Peşinde Trenin çekilişiTrenin çekilişi Yıkım topuYıkım topu Manyetik vinçManyetik vinç

Traktörler

🔥Arazi traktörleri ile çalışmak

Traktörler sahada çalışmak için en önemli araçlardan biridir. Burada, onları yarış, mal taşımak ve diğer birçok etkinlik için kullanacağız.

Bu traktör oyunları ile çiftlikte çalışmak için ihtiyacınız olan her şeyi öğrenin. Çok büyük araçlar olmasına rağmen, sürmeleri çok zor değildir ve kontrolleri almak ve tarlada gezmek için sadece biraz pratik yapmanız gerekecektir. Tabii ki, boyutunu hesaba katmanız gerekir, çünkü çökmesi kolaydır, ancak sürüş sırasında dikkatli olun. Traktörler, büyük şehirde yaşıyorsanız her gün görebileceğiniz normal araçlar değildir. Bu nedenle, sahaya gidip onları bulduğumuzda daha fazla dikkat çekiyorlar. Bu Traktörlerden birini sürmek istediyseniz, şimdi çevrimiçi olarak yapma şansınız var.
Go to TOP