troller

Troller Oyun


TrollerTroller boyaHaşhaş Troller elbiseTroller MakyajTroller Bellek

diğerleri Troller Oyun

Trafik Sims 4 kontrolleri

simmilar oyunlar

Sims OyunDisney OyunCanavarlar OyunKung Fu Panda OyunTroller OyunŞirinler OyunWorld of warcraft OyunShrek OyunRatchet ve Clank OyunPeliculas OyunMadagaskar Oyun
Troller Oyun

Troller Oyun

animasyon filmleri dünyasında son büyük başarı Troller, Poppy ve sessiz uzun bir süre yeşil troller tarafından tehdit gördükten sonra arkadaşları, maceralarını anlatır DreamWorks tarafından üretilen filmdir. Onlar parti ve şarkı söylemeyi seviyorum troller renkli bir kabile, ormandaki mutlu varlıklarız. Bunların aksine sadece troller yeme düşünmek kötü yaratıklar bir yarış vardır Bergens vardır. Bu kabile Bergens saldırısını hayatta ve Bergens Devlere soyu tükenmiş olduğunu düşünüyorum ederken saklanarak yaşamak.

Bir gün, Poppy tarafından düzenlenen büyük bir parti Bergens saldırı Troller kentini keşfetmek ve Devlere birçok alarak yapar. Şimdi Şubesi (Ramon) ile Haşhaş Bergens kötü Devler kurtarmak için büyük bir maceraya onların arayışı içinde gidip atılmak zorunda kalacak. eğlenceli, aksiyon, aşk ve herkes kayıtsız bırakmayacak dans ve şarkı çok dolu fantastik bir hikaye.

Şimdi Troller kullanıcılarımız ile sevinç kısmını dağıtmak için sitemize gel. Sen kahramanı ya da renklendirici elbise zorunda, Haşhaş ve onun arkadaşları ile iyi oyun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca Bergens mücadele troller ve sayısız diğer şeyler ile muazzam maceralarını yaşayabilir. Filmi sevdiyseniz Devlere artık bu büyük oyunlar ile sitemizde hikaye devam edebilirsiniz!

Disney Oyun

Karakterleri oluşturmak Oyun

Çarşı Oyun
En çok oynanan oyunlar

PUBGMerhaba Komşu Alfa 4Paper MinecraftMerhaba KomşuThe Sims 4Minecraft Hunger Games Ver. 2TrollerTroller BellekNick KupasıParkour GTA V tarzıRollercoaster Phineas ve FerbVS Kötüler Disney Prensesleri