tuhaflık

Tuhaflık Oyun


Erkek arkadaşı CheaterHead ŞakalarBasketbol Sahası bozgunculukOfis şakalarKıskanç kızEx inadına sevginDiskoda yaramazlıkMüzedeki tuhaflıkSüper pazarında tuhaflıkMall tuhaflıkBenim süper arkadaşımUyumama izin vermeyin!Yoga tuhaflıkSahilde tuhaflıkŞeytani maskot salonuYaramaz erkek arkadaşUzaktan kumanda: RuhSpor salonunda bozgunculukYaramaz PartiKütüphanede MischiefdeModellere yaramazlıkTrajedilerin gecesiYaramaz otelYaramaz ParadeBarbekü Kral: Yaramazlıkİlahi ve MalvadasYaramaz çocuk bakıcısıNoel' de yaramazlık, ikinci bölüm

simmilar oyunlar

Hello neighbor OyunDoodieman OyunTrollface quest OyunMr Bean OyunAşk OyunAnimasyonlar OyunMizah OyunCehennemi komşu OyunTuhaflık OyunHappy tree friends OyunChavo 8 OyunZorba Oyun
Tuhaflık Oyun

Tuhaflık Oyun

onlar küçük beri birçok insanın yaramaz kişilik ediliyor, ama bazı onları değiştirmek için hiçbir yolu yoktur normalde bu kaybolur büyür. Eğer böyle ise, iyi bir akşam zevk senin fikrin bir şaka ile bazı arkadaşları rahatsız etmektir.

her zaman kolay şakalar, olmasa da arkadaşlarınız zaten favori biliyorum özellikle. Sen onları espriler içine düşmek yapmak için tüm fikir kullanmak zorunda, mükemmel bir plan onların zaaflarından yararlanarak ve arkadaşları çok kötü bir şey yapmak için değil unutmayın düşündüm. Ayrıca, başka bir grup bir şaka bu aynı arkadaş olabilir, daha fazla insan daha iyi şaka dahil ve keyfine varacaksınız gülmek.

Hoşunuza kız seni değil bir adam tarafından yaklaştı Ama eğer tüm bu değişiklikler, sen kötü görünmesi bu adamı rahatsız etmek var ama kim onu ​​kötü değil hedef görünmesini sağlar biliyorum. yapabilirsiniz eğer bir kaybeden gibi bakmak, ancak o zaman belki hayallerinin kız dikkatini vermeye başlar.

Spor salonunda, böyle plaj, havuz, futbol sahası, müze gibi çeşitli ortamlarda bozgunculuk yapmak. Okulda ya da süpermarkette yaramazlık oyunları ile eğlenin, senin espriler ile kötü bakmak güzellik yarışmasına rakibin yapmak, ve çok daha fazlası olan bu oyunlar espriler karakterler ağır geçirmek. Bu bunun için yaptırıma maruz kalmadan birçok şakalar geçirebilirsiniz zamanı!

Mizah Oyun

Terör Oyun

Süper kahramanlar Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»