ücretsiz Tumblepop Oyunlar

ücretsiz Tumblepop Oyunlar

kardeşler hayalet avcıları kendi elektrikli süpürge ile canavarları emmek ve bir balonun içinde kendi kurbanını atmak zorunda antik Tumblepop maceralarını dalın. Çok geç önce tüm canavarları Tumblepop alın.

Tumblepop OyunlarÜcretsiz Frost Garden Oyun
Frost Garden
Ücretsiz Güzel cadı Oyun
Güzel cadı
Ücretsiz Caverman Oyun
Caverman


tumblepop

Tumblepop Oyunlar

Bedava tumblepop oynamak için nasıl, hiçbir indirme

Bu arcade oyunu bize diğer düşmanları içine bir top hava yastığının tutmak ve daha sonra atmak için, size görünen canavarlar nişan zorunda hayalet avcısı ayakkabı kendimizi koymak için izin verir.

Bu samimi Ghostbusters portallar aracılığıyla dünyanın farklı bölgelerinde görünür canavarlar, bu portalları çoğu canavarlar dışarıda tutmak için yok olmalı ve teker teker kapatmalısınız mücadele bize yardım etmelisin. Bu yüzden biz canavarlar her türlü mücadele olarak geçen daha birbirinden ürpertici, onları kapatmaya çalışıyor dünyada seyahat.

Biz portalları son kapattığınızda sadece bu sitelerin başka bir galaksiden gelen uzaylılar tarafından açılmış ve ayın bir üs kurduk bulabilirsiniz. Bu yüzden onlarla yüzleşmek ve Dünya'nın bu işgali durdurmak için yüz mücadele aya ulaşmak için boşluk çapraz, ancak her seviye geçmek ve karşılaşabileceğiniz tüm düşmanları yenmek biz kolay olmayacak.
Diğer oyunları aramayı deneyinYorumlar Oyunlar