Gerçek Dünyadaki Vampir PrensesMonster High Draculaura ve bebeği odasını süslüyor!Vampires VS SarımsakCadılar Bayramı için vampir kızı giydirKomik vampir kızın burnunu düzeltKurtarma Drakula, Frankenstein ve şirketÖlümsüz 2048Kaplumbağalar Ninjalar TMNT: Monster VS MutantesInstagirls Cadılar Bayramı SürümüDondurulmuş: En İyi Cadılar Bayramı ÇiftleriUğur böceği Halloween makyajCadılar bayramı pervaneCadılar bayramı, bebeklerVampirinaSimon'ın canavarlarıDondurulmuş prensesler: Cadılar Bayramı için dönüşüyorlarİki vampirlere elbiseCanavar katiliCadılar Bayramı vampir giyinmekVampir öpücükVampirin dirilişiVladimir'in HikayesiOtel Transylmania 2Vampir Jackie YardımCadılar Bayramı: 7 farkCanavar TakımıAlacakaranlık boyamaVampirina: Hafıza oyunuMickey Mouse laboratuarında robot yaratırZombiler vs vampirler

Vampirler Oyun

Kurbanlarının kanını em

Vampirler gölgelerde pusuda ölümsüz yaratıklar, bu kadim yaratıklar güneş ışığına maruz veya yanık kan ve asla sonsuz susuzluk acı kınadı korkunç bir lanet muzdarip. Karşılığında onlar insanüstü insanüstü gücü olarak hediye bir sürü almak olsa da, yetenek yarasa sinek ve neredeyse yenilmez hale ciddi yaralanmalara yeniden özellikle yetenek olma, karanlığın yaratıkları kontrol çok daha hızlı hareket etmek için.

Bir rastlamak hiç Eğer onların zayıflıkları onları yenmek ve hayatta kalmaya çalışın ne öğrenmek zorunda. Gümüş gerçek yeniden yok yaralanmaları, haç provoke edebilir ve dini semboller onları korkutmak, ama onları öldürmek için tek yolu bir ahşap kazık kalbine atravesarles olduğunu.

Şimdi, mezarın ötesinden bu varlıkları mücadele bir Van Helsing olmak ve karanlıkta gizlenen bu yaratıkları yok etmek kötülükten masum savunmak için hazır bulunmaktadır.

İnsanları ısırtan vampirlerle oynayın ya da gümüş mermileri ateşleyerek öldürün


Arabalar OyunFutbol OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunMario bros OyunTablo OyunZombiler OyunYemek pişirme OyunKavga Oyun2 oyuncu OyunHello neighbor OyunOyun kategorileri
Go to TOP