Voleybol HaplarıŞaşırtıcı Voleybol 3DBaş Sporlar: VoleybolPlaj Voleybolu KomikPlaj voleybolu2020 voleybolFootball bigheadVoleybol şokYengeç VoleybolNoel'de VoleybolBayan voleybolKaplanlar VoleybolLucas ördek voleybolDora ve diego: VoleybolOlimpiyatlar 2012: VoleybolRagdoll voleybolTop oyunları: NinjaWarpongSpor MinibüsleriTennis Heads sportsKardeşler sporcular

Voleybol Oyun

Topu filenin üzerinden geçirin ve puan verin

Bu spor bir ağ ile ayrılır pürüzsüz oyun iki takım içerir, oyunun amacı topu alma ekibi karşı çıkarak puan elde etmektir dokunmadan rakip kampında zemin ve tüm dokunur Ağ.

Her takım hepsi saat yönünde yönünde hareket noktaları işaretlenir olarak dönecektir altı oyuncu bulunuyor. Her takım bu dokunuşlar genellikle eller veya kollarda ile yapılır ancak vücudun herhangi bir yerinde kullanılabilir dönen topu sınırlı bir dizi aykırı dokunur vardır.

Taraflar, bir reçetesiz bir ikisiyle fazla 25 puan aldığı üç beş set, oluşturulabilir. Bu oyunlar gerçekten heyecan verici ve ekip çalışması o takım hem koordineli ulaşmak için otomatik olarak hareket görmek harika zafere giden anahtardır.

Şimdi bu sporu hiç denemedim Eğer takımınızı seçmek ve oynamak için almak için fırsat var.

Bu büyük voleybol karşılaşmalarında sahadaki rakibi sahaya veya kumsaldaki topa atmanın keyfini çıkarın


Arabalar OyunFutbol OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunMario bros OyunTablo OyunZombiler OyunYemek pişirme OyunKavga Oyun2 oyuncu OyunHello neighbor OyunOyun kategorileri
Go to TOP