Plaj voleyboluVoleybol şok
Yengeç VoleybolNoel'de VoleybolDora ve diego: VoleybolLucas ördek voleybolBayan voleybolKaplanlar Voleybol

Diğer voleybol oyunları

Plaj voleyboluFootball bigheadSpor MinibüsleriVoleybol şokYengeç VoleybolDora ve diego: VoleybolRagdoll voleybolWarpongBayan voleybolKaplanlar VoleybolNoel'de VoleybolTop oyunları: Ninja


Voleybol Oyun

Topu filenin üzerinden geçirin ve puan verin

Bu spor bir ağ ile ayrılır pürüzsüz oyun iki takım içerir, oyunun amacı topu alma ekibi karşı çıkarak puan elde etmektir dokunmadan rakip kampında zemin ve tüm dokunur Ağ.

Her takım hepsi saat yönünde yönünde hareket noktaları işaretlenir olarak dönecektir altı oyuncu bulunuyor. Her takım bu dokunuşlar genellikle eller veya kollarda ile yapılır ancak vücudun herhangi bir yerinde kullanılabilir dönen topu sınırlı bir dizi aykırı dokunur vardır.

Taraflar, bir reçetesiz bir ikisiyle fazla 25 puan aldığı üç beş set, oluşturulabilir. Bu oyunlar gerçekten heyecan verici ve ekip çalışması o takım hem koordineli ulaşmak için otomatik olarak hareket görmek harika zafere giden anahtardır.

Şimdi bu sporu hiç denemedim Eğer takımınızı seçmek ve oynamak için almak için fırsat var.simmilar oyunlar

Olimpiyatlar OyunSpor OyunKarate OyunGolf OyunPigheaded futbol OyunTekne OyunMasa tenisi OyunKısa kürek OyunBasketbol OyunTenis OyunBeysbol OyunBowling OyunKriket Oyun