woody

Woody Oyun


Buzz Lightyear ve WoodyEgzoz Woody Oyuncak HikayesiOyuncak Hikayesi 2, odunsu kurtarmaOyuncak Hikayesi: Woody elbise

diğerleri Woody Oyun

Oyuncak Hikayesi: Woody'büyük maceraToy Story, oyuncaklar için kreşOyuncak Hikayesi motosikletToy story: PuzzleToy story: Hidden Objects

simmilar oyunlar

Bulmaca OyunÇocuklar OyunSaklı nesneler OyunOyuncak Hikayesi OyunOyuncak OyunWoody Oyun
Woody Oyun

Woody Oyun

Andy'nin favori oyuncak kesinlikle Woody, onun şerif rozeti ile Vahşi Batı'da zayıf ve tutma düzenini savunan cesur bir kovboy olduğunu. Ne Andy bilmiyor değil mi ve arkadaşları geri kalanı ile odasında büyük maceralar yaşamak zaman onun kovboy bebek hayata geldiğini olmasına rağmen.

Bu cesur şerif evde herkesin lideri olacak, bu yüzden onlar belaya yok bu yüzden oyuncaklar her biri yardımcı olmak gerekir. Hatta sadece eğlenmek için yok etmek istiyor tuzak oyuncakları komşu Andy kurtarmak için asker düzenleyecektir.

Bu cesur bir kahraman yardım etmek istiyorsanız, yakalanmadan tüm oyuncaklar kurtarmak için bir eylem planı düzenlemek için tüm fikir kullanmanız gerekir. onlar keşfetmek Çünkü eğer para kazanmak için kullanmak ve hayvanat bahçesi hayvanları olarak sergilemek için çünkü bir felaket olacağını hayattadır. Bu sevimli oyuncak bir daha ol ve barışı korumak için şerif olur.

Oyuncak Hikayesi Oyun

Tablo Oyun

Friv Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»