Kralların düelloları - Duels of kingsSolucan Royale IOSolucanlar bölgesiWorms.ioWormate. IoWorms Zone FunnyKaleler solucanlarConquer AntarticaNükleer topçuSuratlar savaş sağkalım2 yakılmışOrdusu vs NavySnow Ball WarriorPiyade gizli operatörlerPizza Pocalypse: GumballDeath Worm: Ölüm WormIo noktasının başka bir set: Wormaxio solucanlar

Worms Oyun

Bazuka ile rakiplerinizi vurmak

Hiç bazuka temizlemek için birbirine bakacak şekilde birkaç orduları hayal ettiniz mi? Bu Worms önerir, ama doğrusu biz samimi ve çılgın solucanlar ile bir araya geldi insan askerler daha eğlenceli hale getirmek için budur.

Bu solucanlar ordusunun bir parçası olacak ve savaşta onlara rehberlik tüm düşmanları ortadan kaldırmak ve sonuncusu ayakta olmalıdır. Eğer araç ve silah çeşitli kullanın sıra tabanlı savaşta düşmanları mücadele, silah, bazı saçma ama komik olduğu kadar eğlenceli olacak.

Tuhaf arasında bizim düşman izin ve onu sömürmek için ona atlayacaktır yön bomba koyun bulurken kullanılacak silahların repertuarı arasında, makineli tüfek veya tüfek gibi bazı klasikleri vardır. Biz de, itme gibi basit diğer kullanmak yanındaki bir düşman durmak ve uzaya ince bir itme verebilir. Bu anlamsız kavgalar Worms sunabilir budur.

Solucan savaşına solucan ordunu al. Bazookas, dinamit, hafif makineli tüfek kullanın

Go to TOP