ücretsiz X-Men Oyunlar

Hisse

Ücretsiz Animasyon x men Oyun
100%
Animasyon x men
Bu eğlenceli animasyon sadece Marvel ...
Ücretsiz Wolverine kavga Oyun
75%
Wolverine kavga
Eğer Wolverine ile savaşmaya hazır ...
Ücretsiz Avengers yarışları Oyun
78%
Avengers yarışları
Avengers kentin içinden bir motosiklet ...
Ücretsiz Dc vs hayret Oyun
67%
Dc vs hayret
AD karşı favori Marvel süper ...


X-Men

X-Men Oyunlar

Bedava X-Men oynamak için nasıl, hiçbir indirme

X-Men bugün hala kahramanlar bu grubun maceralarını anlatmak yeni filmler geliyor hangi Marvel Universe en başarılı destanları biridir. Onun maceraları çizgi roman, dizi, animasyon dizileri ve filmleri olmuştur. Her şey insanın evrimi devam eder ve mutantlar olarak bilinen yeni bir şube, yeni güçlerle ve şaşırtıcı yetenekleri yaratan fikri doğar. , X-Men 1 ile başlayan filmler geçmişi ve geleceği, X-Men Mahşerin en güncel X-Men gün ulaşmak için X-Men 2 tarafından takip edilecek.

Hikaye Charles Xavier, telepatik güçlere sahip bir mutant adlı bir öğretmen, okula bir boşluğu oluşturan anlatır nerede insanlığın geri kalanının reddine tehdidi altındadır genç mutantlar. Onlar gölgede böylece mutantlar bir tehlike olarak görülüyor, ancak okul ile Xavier mutantlar ve insanlar arasında bir denge oluşturmak istiyor. Bunu yapmak için ilk olarak Cyclops, Iceman, Beast, Archangel ve Jean Grey ile başlayan mutantlar, bir ekip oluşturur. Bunlar insanlığın reddi önce intikam arayan o Magneto adlı başka bir mutant, Xavier katılma fikri ile oturup vermedi şey savaşacaktı.

Birçok X-Men grubu ile geçti mutantlar ama belki biz her zaman aklın Wolverine (Wolverine), Mystique, Fırtına ve Cyclops var. Okul büyümek ve destan sürece seyirci onlarla birlikte olmaya karar olarak devam edebilmesi için olağanüstü güçlere sahip olan yeni erkek ağırlamaya devam ediyor.

Oyun X-Men de mini oyunlar sel ağı ve bu yüzden herkesi görmek için bu kategoriyi oluşturduk gelince umarım yaptığımız PS2, PS3 veya XBOX 360 gibi büyük platformlar için bir boşluk. Favorilerini yönetmek X-Men maceralarını izleyin. En çok oynadığı Wolverine, Wolverine olanlar, ve o halk tarafından en çok sevilen biridir. size sunuyoruz bu fantastik oyunlarda mutantlar yardımcı git!
Diğer oyunları aramayı deneyin
Yorumlar Oyunlar